Bydlení

18. ledna 2017 17:22

Markéta Zídková

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Tak dlouho hrál youtuber Minecraft, až mu kostičkový gigant vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů.

Třípatrový dům nad Hollywoodem získal 24letý Jordan Maron známý v youtuberské komunitě jako CaptainSparklez za to, že na YouTube hraje Minecraft a zároveň to komentuje. Než si řeknete, že to musí být úplný nesmysl, uvažte, že jeho kanál má 1,9 miliardy zhlédnutí.

Teď k tomu domu. Našli byste ho na Sunset Strip v Hollywood Hills a kupodivu není zase tak daleko od místa, kde si tvůrce Minecraftu Markus Persson v prosinci 2014 koupil dům za 70 milionů dolarů.

Maronovo nové hnízdečko má tři ložnice a pět koupelen a za průzračných dnů nabízí úchvatný výhled na Tichý oceán (mimo jiné i průhledným krbem). Terasovitý dům na sebe vrství prosklená patra korunovaná dechberoucí terasou, venkovním posezením a místem, kde si Američané obvykle sdělují nejintimnější věci, tedy místem na přípravu barbecue. Pochopitelnou součástí domu jsou vířivka a bazén. Za to vše zaplatil 4,5 milionu dolarů, což je bratru 106 200 200 Kč. Takže alou, hrát Minecraft a točit a sdílet.

Tudy se dostanete na kanálCaptainSparklez na YouTube

(mil)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky dolar Hollywood dům YouTube Minecraft youtuber Tichý oceán Sunset Strip Markus Persson Jordan Maron Hollywood Hills

Přečtěte si také