reklama

Silvestrovské dekorace ve stylu 20. let. Oslavujte jako Gatsby!

zidkovm
30. prosince 2015
Hlavní postava Fitzgeraldova románu se stala synonymem světáckého hostitele. S následujícími tipy můžete slavit stejně jako Gatsby.
reklama

Chytrý boháč Jay Gatsby dovedl uspořádat večírek, který si všichni hosté pamatovali. Lesk 20. let spolu s lehkými sklony k dekadenci, které byly pro tyto večírky v milionářově vile příznačné, účinkoval na příchozí takřka okamžitě. I kdyby u vás šampaňské neteklo právě proudem a rytmus k tanci neudávala živá jazzová kapela, i tak můžete svůj byt na předmětnou akci zajímavě připravit. Následujícími příklady se můžete inspirovat, jak s pomocí šikovně zvoleného prostírání, křišťálu a řezaných květin přivítáte Nový rok v Gatsbyho velkém stylu.

Velký styl Jaye Gatsbyho

Milionář Jay Gatsby je nešťastně zamilovaný do Daisy Buchananové. Jen proto, aby ji mohl vídat, pořádá hrdina slavného románu pompézní večírky, jichž se účastní stovky Newyorčanů.

Hosté dostávají v širokých sklenicích (psali jsme o nich zde) šampaňského co jen libo a zatímco prší konfety, balonky spolu s působivým osvětlením podtrhují atmosféru dekadentního slavení. Dokonalou představu o tom konec konců nabídl už film Velký Gatsby (Warner Bros, 2013) s Leonardo DiCapriem.

Jak se tedy Gatsbyho stylu chopit a užít si ho i doma? Návod najdete v naší galerii:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: Leonardo DiCapriodekoracestylrománWarner Bros.Velký Gatsby
reklama