Bydlení

20. dubna 2015 10:31

Markéta Zídková

Stavaři a kutilové zamíří do Brna

Stavební veletrh IBF na brněnském výstavišti se blíží.

Už tento týden budou mít všichni ti, kdo rádi budují, staví a zvelebují své okolí, možnost načerpat inspiraci na stavebním veletrhu IBF na brněnském výstavišti.

Získáte informace o novinkách ve všech oborech stavebnictví, trendech ve vybavení interiérů nábytkem, zkrátka nepřijdou ani milovníci dřevostaveb. To vše od středy 22. do soboty 25. dubna 2015.

A nebo si můžete zajít do odborných poradenských center, kde s vámi renomovaní odborníci projdou krok za krokem celým proces stavby i finální vybavení domácnosti nábytkem. Letošní novinkou je interaktivní expozice věnovaná výběru správného typu osvětlení do domácnosti. Chybět nebude ani Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí.

Na své si přijdou ale i vyznavači kvalitního poslechu hudby, kterým se představí legendární reprosoustavy B&w Nautilius, či milovníci zahradničení a zahradní architektury, pro něž je připraveno množství praktických ukázek a vzorových zahrad.

Jako bonus můžete získat zvýhodněnou vstupenku a veletrh tak navštívit již za 80 Kč. Pozor, jenom při jejich nákupu online na www.bvv.cz/ibf.

Více informací o veletrhu na www.ibf.cz.

Sdílejte článek
Štítky Brno nábytek kongresové centrum veletrh Zelená úsporám Operační program Životní prostředí

Přečtěte si také