Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Supermoderní dům v Montrealu vás ohromí svou dispozicí

Vydáno: 19.02.2016
Obývací kout je nepoměrně menší než ten kuchyňský
Obývací kout je nepoměrně menší než ten kuchyňský Autor: la Shed architecture
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dům zvenku působí jako vykovaný ze dvou bloků, protože i přispěním stříbrošedě lakovaného dřeva na dálku vypadá jako z ocele. Zblízka ale nastavuje i vlídnější tvář s cihlovou zdí a květinovými záhony u vchodu. Nápaditě působí také interiér.

V prostorné a díky obrovským oknům také světlé kuchyni je radost vařit i ve dvou. Na jídelnu navazuje moderně zařízený obývací pokoj, kde šedý gauč ladí s oranžovou stěnou. Ve stejném tónu jsou vyvedené i schody. Teplý odstín udává atmosféru i v kanceláři v prvním patře, kde oranžovou malbu doplňuje přírodními tóny zábradlí z dřevěných lišt.

Estetika dostala přednost před funkčností – zábradlí chybí
Estetika dostala přednost před funkčností – zábradlí chybí
la Shed architecture

Velmi moderně pojatá je koupelna s bílými obklady a černou mozaikovou dlažbou. Sprchový kout je nicméně celý černý, takže působí dokonce elegantně. Solidně vypadá i umyvadlo zapuštěné do skříňky s deskou z masivního dřeva. Další úložný prostor představuje vestavěný regál ve stěně. Volně stojící vana koupelně dodává katalogovou dokonalost.

Za pěkného počasí se nabízí posedět na zahradě. Na dřevěné terase je velmi příjemná chůze naboso. Třebaže je zahrada malá, architekt na ni umístil i kůlnu, aby veškeré nářadí bylo skryto. To nelze prohlásit o rozměrných dvoukřídlých, oranžově lakovaných dveřích kůlničky. Díky nim lze snadno uklidit rozměrný zahradní nábytek nebo gril.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Tento domek by vedle klasického rodinného domu vypadal jako kůlnička

Podívejte se, jak perfektně lze zařídit dům o velikosti 26 m2

Posuvné dveře dělají z vyhlídky terasu nebo obývací pokoj

Dům se maximálně otevřel okolní krajině, přesto je útulný

Dům má čtyři ložnice a šest koupelen

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

Článek je zařazen v:
Reklama