reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

zidkovm , Vydáno: 22.10.2014
Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.
Autor: Livedonwisterialane.com Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.
Přemýšlíte, co udělat s nevzhlednou darovanou lednicí, otlučenou skříňkou, případně byste rádi vnesli do svého domova nějaký nový zajímavý prvek? Zkuste to s tabulovou barvou, to je ta pravá výzva pro vaši fantazii.

reklama

Není to nic složitého, stačí opravdu málo a váš domov získá osobitou atmosféru a punc jedinečnosti. Tabulovými barvami můžete natřít doslova kde co: zeď, dřevo, karton, kov nebo dokonce sklo. Pokud si nevěříte, začněte na menší ploše, například na květináčku nebo na hrnku. Pomocí maskovací pásky, kterou část jejich plochy přelepíte, vytvoříte efektní pásy nebo štítky. Na ně můžete hned po zaschnutí barvy psát nebo kreslit křídou. Do tabulové barvy zkuste namočit třeba také dolní část skleniček na víno.

Horní část hrnečku i ouška byla při natírání přelepena maskovací páskou. Díky tomu vznikl rovný přechod mezi dvěma různými povrchy.
Autor: Abeautifulmess.com Horní část hrnečku i ouška byla při natírání přelepena maskovací páskou. Díky tomu vznikl rovný přechod mezi dvěma různými povrchy.

Barvu seženete ve výtvarných potřebách, hobby marketech nebo u internetových prodejců. Před nákupem a samotným natíráním pečlivě nastudujte návod a můžete se pustit do práce. Barva se výborně hodí na ledničku nebo na kuchyňskou skříňku, kde můžete vytvořit parádní prostor pro psaní nákupního seznamu. Předsíň je zase ideálním místem pro zanechávání vzkazů. Prostřednictvím tabulové plochy a křídy můžete rozdělovat domácí práce jednotlivým členům domácnosti. Úkoly budou všem na očích a po jejich splnění je jednoduše škrtnete nebo setřete houbičkou.

…a nebo takhle. Předsíň je ideální místo.
Autor: Diypete.com …a nebo takhle. Předsíň je ideální místo.

Podívejte se do naší fotogalerie, najdete tam spoustu dalších nápadů, jak můžete tabulovou barvu použít u vás doma:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Stačí pár věcí. Vyrobil truhlář Jakub Repper

Také milujete „recy věci“?

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jablka jako okrasné květiny vytvoříte pouhým zapíchnutím špejle, která vytvoří jablečnému květu „stonek“. Dál už kytici doplníte podle vlastního uvážení.

20 tipů na báječné dekorace z jablek

reklama

Přečtěte si také