Bydlení slavných

29. dubna 2023 08:30

redakce Prima Living

Takhle bydlela Iveta Bartošová. Svůj domov si zařizovala sama a ozdobila ho vlastními kresbami

Iveta Bartošová  (✝48) si dokázala vytvořit útulný domov. Například stěny svého domu v pražské Uhříněvsi, kde prožila zásadní okamžiky svého života, zdobily její vlastní kresby. Podívejte se, jak v roce 2011 vypadala vila, kde bydlela Iveta Bartošová.

Vilu v Uhříněvsi si Iveta Bartošová koupila v roce 2001 za 5,5 milionu korun. Tady vychovávala syna Artura Štaidla, prožila několik vášnivých vztahů i opakovaně bojovala se svými démony i závislostmi.

NENECHTE SI UJÍT: Iveta Bartošová spáchala sebevraždu na manželovy narozeniny. Pitva vyvrátila drogy

Rodinný dům v tiché ulici na pozemku o rozloze téměř 800 metrů čtverečních s rozlehlou zahradou, kterou Bartošová nadevše milovala a trávila v ní spoustu času, jí poskytoval naprosté soukromí a klid.

Podívejte se, jak v roce 2011 vypadala vila, kde bydlela Iveta Bartošová:

Obývák s krbem

V přízemí domu měla zpěvačka propojený prostor obývacího pokoje s krbem a velké kuchyně (tu si složila sama z darovaných dílů)  s jídelním koutem, obě místnosti byly průchozí do zahrady, dále s předsíní, technickou místností se samostatnou toaletou a garáží s přímým vstupem do domu. V patře vily byly umístěny tři ložnice, koupelna a chodba s přístupem k půdnímu skladovacímu prostoru.

PŘEČTĚTE SI: Michal Penk randil s Ivetou Bartošovou: Byla kouzelná, vztah zničila moje žárlivost

Zahrada ji bavila

Iveta Bartošová dům koupila nezařízený a postupně si ho vybavovala, podle vlastních slov ji zařizování bavilo a užívala si ho. Ještě víc než interiér ji bavila zahrada, kterou nechala upravit podle svých představ.

Podívejte se na vzpomínku na zpěvačku Ivetu Bartošovou:

Zdroj: Markéta Žídková, autorský text

Sdílejte článek

Přečtěte si také