Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Už víme, o co napsat Ježíškovi aneb 15 tipů na dárky pro děti

Většina dětí má naprosto jasno v tom, co by měl Ježíšek letos nadělit. Překvapte je něčím navíc, co na seznamu nebylo.
Vydáno: 08.12.2016
Skvělý dárek pro děti, které rády pomáhají v kuchyni – dětská zástěra se šéfkuchařkou čepicí. Cena: 149 korun

Už jste se svými dětmi psali Ježíškovi? Zřejmě ano a s velkou pravděpodobností už pomalu plníte tajné úkryty jednotlivými položkami ze seznamu. Možná jste zrovna odškrtli velkou stavebnici Lego, nový mobilní telefon, tablet nebo jste konečně sehnali plyšového Olafa či správnou velikost snových šatů. Přesně takových, jaké nosí Elsa.

Dětem se dárky nakupují dobře, zvlášť tehdy, když máme napěchovanou peněženku. Je skvělé plnit ta největší dětská přání, vedle toho bychom ale neměli zapomínat třeba na knihy, společenské hry nebo výtvarné potřeby. Podívejte se, čím můžete potěšit děti, které vám rády pomáhají v kuchyni, nebo jak inspirovat malého nepořádníka, aby si konečně začal uklízet hračky. Přinášíme 15 tipů na dárky, které zřejmě na letošním seznamu chyběly, ale i jejich nákupem přinesete radost. A ještě něco navíc.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Christmas Light Lucerna 12cm od Villeroy & Boch, cena 860 korun

Rozsviťte si advent. 20 stylových svícnů a svíček

Reklama
Článek je zařazen v: advent, vánoční dárky, dárky pro děti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama