Bydlení

15. prosince 2016 12:42

Petra Kloidová

VIDEO: Kam s fotkami z léta nebo svatby? Pověste je na zeď originálně!

Tip na originální vánoční dárek: i když už léto dávno odeznělo, dost často teprve teď vyvoláváme vzpomínky z našich letních dovolených nebo z vlastní svatby. Zapomeňte na rámečky, vyvěste je originálním způsobem.

Zima je ideální čas na to si konečně zavzpomínat, jak skvěle jsme se měli v létě – svatby, výlety, zkrátka všechny šťastné okamžiky se snažíme pravidelně zachycovat mobilem či foťákem. A právě v zimě, kdy ustanou veškeré venkovní aktivity a naše tělo a duše se zklidní, můžeme vymýšlet, kam s takovými vzpomínkami.

Pojďte si vytvořit jednu neokoukanou dekoraci přímo ze svých vlastních zážitků.

Podrobný postup najdete na videu v úvodu článku, tady najdete, co budete potřebovat:

Budete potřebovat:

gymnastický kruh z dětství/jakýkoliv kruh, který najdete a bude vhodnýbílé stuhyfotografieNůžky lepicí pistoliizolepuumělé květiny

Postup:

Ve chvíli, kdy najdete větší kruh (nejlépe gymnastický), máte vyhráno, protože ostatní kroky jsou zcela jednoduché. V případě, že se vám barva kruhu nelíbí nebo nehodí, můžete jej přestříkat sprejem na požadovanou barvu.

Změřte si průměr obrazu, nastřihejte si stuhy (vždy raději o dva centimetry více), které připevněte lepicí pistolí. Počet pruhů je neomezený, v případě, že máte menší fotky (nebo polaroidy), využijte kruh plně, u větších fotek budou vypadat dobře dvě stuhy.

Fotografie připevněte z druhé strany izolepou, abyste je mohli kdykoliv sundat. Izolepa snadno přilne na saténovou stuhu. Na konci upravte umělé květiny a přilepte je ze strany kruhu lepicí pistolí.

Kompletní návod najdete ve videu v úvodu článku.

Autor: Petra KloidováKamera: Jan Kundera

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také