reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vila uprostřed lesa vypadá jako z pohádky. Nahlédněte dovnitř

skrivaa , Vydáno: 27.06.2018
Teplo domova z podařené lesní vily uprostřed vzrostlých stromů doslova vyzařuje.
Autor: BoysPlayNice Teplo domova z podařené lesní vily uprostřed vzrostlých stromů doslova vyzařuje.
Les má pro člověka od pradávna magickou moc. Skrývá v sobě spoustu energie a zároveň poklidu. Není pak divu, že mnoho rodin si přeje bydlet právě nedaleko lesa. Podívejte se, jak se podařil projekt této rodinné vily, kterou MJÖLK architekti zasadili mezi stromy.

reklama

Studio MJÖLK Architekti navrhlo moderní vilu pro manželský pár se dvěma dětmi. Rodina měla neobyčejné štěstí. Svou vysněnou stavbu mohla zasadit mezi stromy uprostřed lesa.

Teplo domova a fascinující výhled

Dům tvoří dvě zděné stavby, které jsou ladně propojené železobetonovou konstrukcí střechy. V jedné části domu bydlí celá rodina. Najdete tu rozlehlý obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, prostornou koupelnu, pracovnu a ložnici rodičů. O patro výš se nacházejí dva od sebe oddělené dětské pokoje, které připomínají malé domečky. Děti mají v každém z nich vlastní koupelnu i malou šatnu.

Druhá zděná část domu ukrývá hostinskou část, garáž a také pracovnu. Přejít z jedné části domu do druhé můžete suchou nohou. Velkorysá střecha bezpečně před deštěm chrání.

I krb je důmyslný, podobně jako celá stavba. Zahřeje vás z obou stran.
Autor: BoysPlayNice I krb je důmyslný, podobně jako celá stavba. Zahřeje vás z obou stran.

To, co však dům dělá opravdu jedinečným, jsou výhledy do jeho bezprostředního okolí. Pohled do hájemství je fascinující a díky měnící se přírodě v různém ročním období je pokaždý jiný.

Pojďte se podívat, jak se bydlí domě uprostřed lesa, který ctí nejen potřeby jeho obyvatel, ale také krásné přírodní okolí.

 

(fis) 

reklama

Článek je zařazen v: les , víla , Rodinný dům , architektura , Mjölk , teplo domova

reklama

Přečtěte si také