Bydlení

1. listopadu 2016 10:22

Markéta Zídková

Vila ve tvaru ananasu věrně kopíruje Spongebobův dům

Všichni příznivci Spongeboba, zbystřete! V následující vile, která navenek i uvnitř vypadá jako obydlí postavy z animovaného seriálu, můžete přespat i vy. Naštěstí abyste zde mohli strávit noc, nemusíte pod vodu - dům stojí na rozdíl od seriálu na souši.

Výstřední stavení se nachází v Punta Caně v Dominikánské republice a jedná se o věrnou kopii obydlí Spongeboba v kalhotách. Postavička z amerického animovaného televizního seriálu, který vytvořil mořský biolog a animátor Stephen McDannell Hillenburg, je ve vodotěsném ananasu spokojená, byli byste i vy? V seriálu stojí dům pod vodou, což pro mořskou houbu Spongeboba není žádný problém, jeho kamarádka Sandy, chytrá veverka žije pod vodou ve skafandru. Vy se naštěstí do skafandru soukat nemusíte, dům stojí pevně na souši. I tak uvnitř budete mít pocit, že jste pod hladinou.

To vše za 90 000 korun za noc, což by se chtělo asi platit málokomu. Provozovateli je ale poctivé přiznat, že za tyto peníze host získá 140 m čtverečních prostoru a pokojovou službu, která mu donese „krabby patty“ kdykoli si jen řekne. A k tomu se může těšit z všudypřítomných dekorací, z nichž jednu představuje replika Garyho v životní velikosti. Hlavní ložnice pak dál rozvíjí tematiku se Spongebobem. Jen škoda, že tu není budík s houkačkou z majáku.

Projděte si dům na videu:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také