reklama

Vyrobte si s námi rychlý dárek z hyacintu

zidkovm
19. dubna 2014
Určitě o Velikonocích vyrazíte na návštěvu. K rodině, k přátelům. Bude fajn mít něco milého s sebou jako dárek.
reklama

Co vzít s sebou na Velikonoce na návštěvu? Jídla jsou všude určitě zásoby a kupovat nějaký větší dar je zbytečné. Určitě neprohloupíte, když si s námi vyrobíte jednoduchou přírodní aranž – nebudete muset sahat hluboko do peněženky a přitom to bude efektnější, než kdybyste jen koupili pár řezaných květů. Návod najdete níže na videu.

Buďto se můžete věrně držet našeho postupu – pak budete potřebovat celofánový a papírový pytlík, 2 křepelčí vajíčka a jedno slepičí (vyfouknutá), peříčka, barevné lýko, filcovou kytičku a hlavně cibulovinu – ideálně hyacint. A nějaký ten špendlík na připíchnutí kytičky. Na závěr mech či seno nebo sisal.

To vše jsou suroviny, které možná teď zrovna nemáte po ruce. Nevadí, vezměte si z toho tu myšlenku, že sama květina, která nestojí moc peněz, může být efektním dárkem, když ji dozdobíte. Vezměte třeba jen papírovou krabičku, kterou vyložíte igelitovým pytlíkem. Krabičku z venku schovejte do ozdobného papíru nebo zbytku hezké látky, přidejte mech nebo seno, barevnou stužku, vlnu...

Podívejte se na video, jak vypadá naše dekorace:

Kamera, střih: Jan KunderaText: Markéta Žídková

Další dekorace, tipy na malování velikonočních vajíček najdete ZDE.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama