návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zelená je in. Odstraňuje úzkost a zvyšuje sebevědomí. Máme tipy, jak ji dostat do interiéru

bras , Vydáno: 21.06.2017
Dveře Sapglass s barevným digitálním potiskem je možné usadit do klasické nebo skryté zárubně, zvolit můžete mezi otočným otevíráním nebo posuvem. Cena dveří o rozměru 80 x 197 cm je 12089 korun (bez kování a zárubně)
Autor: Sapeli.cz Dveře Sapglass s barevným digitálním potiskem je možné usadit do klasické nebo skryté zárubně, zvolit můžete mezi otočným otevíráním nebo posuvem. Cena dveří o rozměru 80 x 197 cm je 12089 korun (bez kování a zárubně)
Greenery je barvou letošního roku. Jak se bude vyjímat u nás doma?

reklama

Nadechněte se, okysličte se, začněte znova, chovejte se ohleduplně k přírodě… I takto si můžeme vyložit vzkaz, který nám výběrem barvy roku 2017 posílá Pantone Color Institute. Je to odstín nejenom ekologie, ale i inovací, symbolizuje modernost, vitalitu a odvahu.

 

Křeslo Dowel je pohodlné už od pohledu. Zaujme výrazným komfortním polstrováním podtrženým oblými tvary. Poslouží skvěle i jako prostorový solitér. Design: Lime studio/IT, cena: od 23480 korun
Autor: TON Křeslo Dowel je pohodlné už od pohledu. Zaujme výrazným komfortním polstrováním podtrženým oblými tvary. Poslouží skvěle i jako prostorový solitér. Design: Lime studio/IT, cena: od 23480 korun

Osvěžující barva do interiéru

Nabízí se otázka, jestli je tato barva vůbec vhodná do interiéru. A odpověď zní: Ano! Jako pěstitelé pokojových rostlin, teraristé či akvaristé ji doma už možná máme, jen možná trochu zastrčeně, takže se nebojme tuto svěží zelenou dostat víc na oči a co nejčastěji do ní koukat – zvedá totiž sebevědomí a odbourává úzkost. Ti, kteří z nějakých důvodů nepěstují květiny, mohou sáhnout alespoň po fototapetě s motivem pralesa, bambusu nebo třeba limetek.

Ložnice v trendy zelené – stačí vyměnit závěsy a polštářky
Autor: JMP Studio zdravého spaní Ložnice v trendy zelené – stačí vyměnit závěsy a polštářky

Výmalba i dekorace

Greenery se bude pěkně vyjímat na zdech i jako výmalba a velice jednoduše rozzáří obývák třeba na polštářích. V nevlídných zimních dnech nám zaručeně zvedne náladu připomínkou jara v jeho největším rozpuku, v parných horkých dnech, které musíme trávit doma, nás zase osvěží a ochladí.

Nebojte se zelené, nechte se inspirovat

Je to šik barva a není důvod se jí bát, což zjistíte, když nahlédnete do naší fotogalerie. Najdete v ní svěže zelené ležení, sezení, dětský nábytek, ale i drobné doplňky na doladění.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Barva roku 2017

Barvy roku 2017: Svěží zeleň, popelavě modrá, světle růžová a tyrkysová

V tak pěkném barevném světě je stále veselo a panuje tu příjemná nálada

In jsou bílé světlé interiéry. Tenhle byt plný barev vás ale přesvědčí, že to je vlastně nuda

Designově tvarovaná sedačka Jelly

Posaďte se! 10 vymazlených kousků pro milovníky barevných sedaček


reklama

Článek je zařazen v: barvy , zelená , greenery , barvy v interiéru

reklama

Přečtěte si také