Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Žena proměnila autobus v romantické bydlení. Mrkněte do miniaturního retro domu na kolech

Třicetiletá Jessie Lipskin si na internetu pořídila starý autobus z roku 1966. Stál ji sedm tisíc dolarů, ale investice se vyplatila. Vyřazený vůz se jí podařilo proměnit v útulné bydleni, kde najdete kuchyň, koupelnu i pořádnou skříň.
Vydáno: 20.07.2018
Takhle se proměnil autobus...je z něj romantický byt
Takhle se proměnil autobus...je z něj romantický byt Autor: Instagram.com/thebustinyhome
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mini dům je teď navíc k prodeji. Lipskin neřekla, kolik za byt na kolech chce, ale nechává zájemce, aby sami navrhli cenu. Na rozdíl od jiných minidomů má tenhle autobusový jednu velkou výhodu. Je prostorný.

Díky tomu si stavitelka mohla dovolit do interiéru umístit i skříň, do níž lze věšet oblečení. V autobusu nechybí ani koupelna s toaletou, která je podobně velká jako koupelny v bytových domech. Lipskin navíc při stavbě nemyslela jen na praktičnost, ale soustředila se i na estetickou stránku a domu dodala starosvětský vzhled se záclonami na oknech a vintage dekoracemi.

Je snad romantičtější zákoutí?
Je snad romantičtější zákoutí?
Instagram.com/thebustinyhome

V interiéru je dominantní bílá barva a základním materiálem se stalo dřevo. Obložený je i strop autobusu. Včetně doplňků projekt stál 125 tisíc dolarů, což je mnohonásobně více než pořizovací cena. Bylo by dost nepravděpodobné, kdyby majitelka slevila a prodala minidům za méně. Odvedla na něm kus práce, která trvala tři roky.

Podívejte se do galerie, jak autobus vypadá uvnitř

Článek je zařazen v: minidům , autobus , zařizování , interiér , retro , vintage , romantika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama