Bydlení slavných

17. května 2022 14:00

redakce Prima Living

David Gránský: Na návštěvě v bytě, ve kterém nikdy bydlet nebude

David Gránský: Svatební cesta do Kostariky nás nadchla, všechna zvířata se s námi chtěla mazlit

Zatímco na obrazovce vše vypadá jako normální byt, kterému nic nechybí, v ateliéru by vám rychle došlo, že tady by se moc pohodlně žít nedalo. Už proto, že bydlení nemá část zdí, často ani koupelnu či záchod a úplně chybějí i stropy.

Raději natáčím v exteriérech, ale v ateliéru to má také své výhody – nic nás tu neruší, máme tu klid, všechno to máme postavené jen pro sebe, popsal herec, který se krom muzikálů proslavil hned v několika seriálech a v pořadu Prima Pauza. Za výhodu ateliérů považuje i to, že není, na rozdíl od natáčení venku, nutné řešit kolemjdoucí.

A výhodu to má samozřejmě i v tom, že je zde dostatek místa pro všechnu potřebnou techniku a nebývá tak problém s ozvučením nebo nasvícením. Herec reportéry provedl ateliérovým bytem s výraznými žlutými policemi, v němž bydlí seriálová ředitelka zoologické zahrady v podání herečky Veroniky Freimanové.

On sám nicméně s natáčením jeden problém mívá – začíná se hodně brzy ráno a to mu jako sově, co chodí spát kolem třetí hodiny po půlnoci, moc nevyhovuje.

Na konzervatoř napoprvé

Herec žije se svou ženou Nikolou v domku za Prahou, který si před časem postavili. Občas do něj nechá nahlédnout prostřednictvím svého Instagramu. Pár momentálně očekává narození prvního potomka. Stejně je to zvláštní, jak silné city dokážeme chovat k osobě, se kterou se ještě vůbec neznáme. Tak za pár měsíců na viděnou, prďolo, komentoval to na sociální síti.

Nedávno se divákům předvedl coby Albert Polák seriálu ZOO – jeho postava pochází z právnické rodiny, ale prohlašuje, že šel studovat marketing, protože na práva nebyl dost chytrý. Moc kladná postava to nebyla, Polák kličkuje mezi milenkami a neštítí se ani intrik v práci.

Rodák z jihomoravského Znojma David Gránský přiznává, že sklony k herectví měl odmalička, a proto se rozhodl pro přijímačky na pražskou konzervatoř. Vzali ho napoprvé. Jeho herecká kariéra začala seriálem Vyprávěj a později ho proslavila role Dannyho Ježdíka v seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Zdroj: Prima Pauza, https://www.csfd.cz/tvurce/88865-david-gransky/prehled/


Přečtěte si také