Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Podívejte se do luxusního apartmánu v centru Londýna. Takhle se tam žije

Londýnská čtvrť Westminster je známá především díky sídlu britského parlamentu – Westminsterskému paláci. I když jde o čtvrť, kde můžete pozorovat historii slavného města nad Temží díky bohaté palácové architektuře, najdete tu i poměrně dost apartmánů. Do jednoho z nich vás teď zveme.
Vydáno: 31.10.2017
Béžová a šedá jako základní barvy vytvářejí skvělý podklad pro všechny ostatní odstíny barev v pokoji.
Béžová a šedá jako základní barvy vytvářejí skvělý podklad pro všechny ostatní odstíny barev v pokoji. Autor: Laura Hammett Ltd.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rekonstrukce staré zástavby s sebou nese nutnost obezřetně zacházet se změnami nejen vně budovy, ale také v rámci modernizace jednotlivých bytů. Kdo chce ale bydlet podle současných trendů a zůstat přitom v samém srdci Londýna, ani ten nepřijde zkrátka. Chce to jen mít dostatečný obnos, který budete ochotni do rekonstrukce investovat.

Pokud se finance snoubí se záměrem citlivého přístupu k modernizaci, může vzniknout nádherný projekt, který vám dnes představujeme. Fotografie v naší galerii ihned potvrdí, že britské interiérové designérské studio Laura Hammett se v luxusních přestavbách a úpravách prostor dokonale vyzná a dokáže každé místnosti vdechnout osobitý šarm. Pro westminsterský apartmán studio navrhlo „na klíč“ kompletní vybavení a nástěnné úpravy.

Další články:

Interiéry podle světových návrhářů.

Chcete dechberoucí bydlení? Vykouzlete luxusní interiér podle taktovky slavných návrhářů

I dětský pokoj může být založený na kombinaci bílé s černou

Bílá v interiéru: Jak použít bílou barvu nejen na stěny, a  přitom nebydlet jako v nemocnici?

Článek je zařazen v: Londýn , proměna , design , luxus , architektura , přestavba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7