Podívejte se do luxusního apartmánu v centru Londýna. Takhle se tam žije

Londýnská čtvrť Westminster je známá především díky sídlu britského parlamentu – Westminsterskému paláci. I když jde o čtvrť, kde můžete pozorovat historii slavného města nad Temží díky bohaté palácové architektuře, najdete tu i poměrně dost apartmánů. Do jednoho z nich vás teď zveme.

Rekonstrukce staré zástavby s sebou nese nutnost obezřetně zacházet se změnami nejen vně budovy, ale také v rámci modernizace jednotlivých bytů. Kdo chce ale bydlet podle současných trendů a zůstat přitom v samém srdci Londýna, ani ten nepřijde zkrátka. Chce to jen mít dostatečný obnos, který budete ochotni do rekonstrukce investovat.

Pokud se finance snoubí se záměrem citlivého přístupu k modernizaci, může vzniknout nádherný projekt, který vám dnes představujeme. Fotografie v naší galerii ihned potvrdí, že britské interiérové designérské studio Laura Hammett se v luxusních přestavbách a úpravách prostor dokonale vyzná a dokáže každé místnosti vdechnout osobitý šarm. Pro westminsterský apartmán studio navrhlo „na klíč“ kompletní vybavení a nástěnné úpravy.

Další články:


Přečtěte si také