Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Star Wars mají vlastní nábytek: Posaďte se na Žvejkala a posviťte si světelným mečem

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Star Wars, pak vám doma nesmí chybět nová kolekce designového nábytku od filipínského umělce Kennetha Cobonpue. Navrhl, pro někoho možná šílené, kousky interiérového nábytku podle Hvězdných válek. Jsou sice drahé, ale kdo by doma nechtěl sedat na Darth Vadera?
Vydáno: 02.07.2019
Pro toto musí mít každá přítelkyně pochopení.
Autor: KennethCobonque.com Pro toto musí mít každá přítelkyně pochopení.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Existuje mnoho fanoušků, kteří si rádi domů pořídí cokoliv s motivem svého oblíbeného filmu hrdiny nebo herce. Většinou se jedná o nejrůznější postavičky, lego, hry nebo například trička.

Drsňák Kylo Ren
Autor: KennethCobonque.com Drsňák Kylo Ren

Filipínský návrhář Kenneth Cobonpue jako jeden z mála designérů myslel především na dospělé fanoušky. Legendární Star Wars si zvolil jako motiv pro svůj nově navrhovaný nábytek, který chtěl prvotně prodávat jen na rodných Filipínách, kde minulý rok spustil prodej. Nápad měl ale takový úspěch, že se pomalu ale jistě rozšiřuje do celých Spojených států.

Světlo jako jedna velká válka.
Autor: KennethCobonque.com Světlo jako jedna velká válka.

Premiéra Star Wars

Ve spolupráci s Disney při příležitosti premiéry připravovaného Star Wars: The Rise of Skywalker, který má být představen 20. prosince 2019, vznikla křesla, stolečky a lampy připomínající hlavní postavy kultovní ságy.

Žvejkal se asi špatně vyspal.
Autor: KennethCobonque.com Žvejkal se asi špatně vyspal.

Kenneth Cobonque

Návrhář především pracuje s přírodními materiály, které nechybí ani na jeho asi zatím nejšílenější kolekci. Na Star Wars nábytku najdeme právě bambus i ratan, ale zastoupeny jsou i ocel, nylon nebo hliník. V barevné paletě se Kenneth držel při zemi a zvolil především bílou a černou barvu podle Impéria, občas se nechal unést hnědými odstíny po vzoru Žvejkala.

Židle, která by neměla chybět žádnému fanouškovi.
Autor: KennethCobonque.com Židle, která by neměla chybět žádnému fanouškovi.

Tyto luxusní kousky představují snové přírůstky do jakéhokoliv obývacího pokoje fanouška Star Wars. Nábytek však stojí v rozmezí od 655 do 4000 amerických dolarů (14 650–90 000 korun).

Podívejte se do galerie na další povedené kousky.

Další články:

Výstřední domy pro osobité režiséry podle představ italského ilustrátora

Lucas, Scott, Lynch - Architekt nakreslil režisérům domy podle jejich filmového stylu

Podívejte se, jak bude vypadat muzeum George Lucase.

GALERIE: Tvůrce Hvězdných válek se dočkal. Podívejte se, jak bude vypadat muzeum George Lucase

Článek je zařazen v: Star Wars , Darth Vader , Kenneth Cobonpue , Star Wars: The Rise of Skywalker , The Rise of Skywalker , Žvejkal , design , fanoušci , trendy , filmy , Jak vypadá Star Wars nábytek? , George Lucas
Reklama