DREAM TEAM – Mistři dílny: Drama pokračuje. Hádky, křik a neslušná slova…

DREAM TEAM – Mistři dílny (4) - upoutávka

Atmosféra v obou týmech pořadu DREAM TEAM – Mistři dílny houstne. V týmu červených se o vyhrocené situace postará opět Milada. Lída dokonce o jednom z kolegů prohlásí, že je hajzl, vykolejit se nechá i kliďas Michal a vyrovnaný Adam už toho taky začne mít dost… Zkrátka v pondělí bude na co se těšit! Dívejte se na DREAM TEAM – Mistři dílny každé pondělí ve 20:15 na Primě!

V dalším díle pořadu Dream team – Mistři dílny budou opět odehrávat dramata. V týmu červených se o vyhrocené situace postará opět Milada. Svůj tým přesvědčí o tom, že je její návrh nejlepší. Ve chvíli, kdy na něm začnou všichni společně pracovat, možná ale mnozí zalitují. Miladě naroste ještě větší hřebínek a je s ní po většinu času k nevydržení, však se podívejte na video:

„Bývá zvykem, že když se dělá cizí projekt, tak se lidi ptají na věci toho člověka, který ten projekt vymyslel,“ stěžuje si Vojtu Kotkovi Milada a má zjevně na mysli, že by se právě jí, coby autorky projektu, měli všichni na všechno ptát a chovat ji v patřičné úctě. „Ale tady ne! Tady se furt všichni ptají všech,“ dodává rozladěně Milada. Vojta se ale jen usmívá a ptá se, jestli jako všichni chtějí demokracii. Milada prudí. Evidentně si toho už všiml i Vojta, je ale gentleman, a tak ji jen v jednu chvíli s úsměvem upozorní: „Milado, pláčeš krásně, ale na špatném hrobě!“

Neznámý zdroj z natáčení potvrzuje, že s Miladou je opravdu velmi těžké vyjít. „Je to člověk, který se neustále nad někým povyšuje, ostatní pomlouvá a šíří kolem sebe negativní energii.“ S touhle paní by člověk dvojdomek sdílet nechtěl a určitě ani stejnou kancelář!

DREAM TEAM – Mistři dílny každé pondělí ve 20:15 na Primě!

Více najdete na www.mistridilny.cz

Sdílejte článek
Štítky projekt dílna TV Prima Dream Team

Přečtěte si také