Bydlení

13. března 2015 06:00

Markéta Zídková

Jak vybrat ideální odrůdy salátů? Poradí Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Sledujte dnes v 16.25 na Primě!

Ve druhém díle pořadu Gondíci s. r. o. zavítá Adéla s Daliborem do hřebčína ve Slatiňanech, kde se již sedmdesát let chová starokladrubský vraník, který se využívá pro kočárové spřežení. Dalibor se vypraví na výlet do Fundusu na Barrandově, kde jsou desítky tisíc kostýmů a klobouků z mnoha různých filmů.

Další výlet bude k sedlářovi na Vysočinu. Milovníci zeleniny se mohou těšit na reportáž o salátech a novém sortimentu listové zeleniny. Sourozenci Gondíkovi si připraví čerstvý křupavý salát.

Více o pořadu Gondíci s. r. o. najdete ZDE.Odborník z České zahradnické akademie v Mělníku poradí, jak lze tvarovat ovocné stromy na malé zahrádce. Jaro se blíží a s ním i první pylové alergie, proto se budou Gondíci s. r. o. věnovat tématu květiny v bytě pro alergiky. Tulipány a dekorace v deštníku? Přijde vám to neobvyklé? Podívejte se, jaké krásné dekorace z toho mohou vzniknout.

Podívejte se na ukázku:

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhat jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů.

Sledujte již tuto sobotu 14. března v 16.25 na Primě!

(mar)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také