Zahrada

8. května 2015 05:28

Markéta Zídková

Kam za tulipány? Poradí Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Sledujte v sobotu v 16:25 na Primě.

Léto se blíží a spolu s ním i pobyt na zahradě. Sourozenci Gondíkovi si do pořadu pozvali opět celou řadu odborníků. Díky nim se dozví, jak si mohou vybrat bezpečnou trampolínu a šikovný gril na grilování. Nebude chybět ani představení kamenných dekorací kolem domu, jako jsou například truhlíky, domovní čísla z kamínků nebo schůdky. A cenná rada pro zahrádkáře, jak vyzrát nad slimáky.

Diváci se také mohou těšit na výlet do Průhonic, kde v místní dendrologické zahradě rozkvetou různé barevné variety tulipánů. Sourozenci se také dozví, jak si obyčejné umyvadlo nebo stolek ozdobit mozaikou. V rubrice FRESH jim specialistka na zdravou výživu poradí, jak si lze připravit osvěžující nealkoholické nápoje z pampelišek, kopřiv a také z mléka a jogurtu. Florista ve vile připraví nápadité májové dekorace.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 9. května v 16.25 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky tulipán pampeliška TV Prima Dalibor Gondík

Přečtěte si také