Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Víte, jak připravit báječné čínské taštičky Shu Mai? Poradí Gondíci s. r. o.

Vezmeme vás na zahradu i do kuchyně. V sobotu 6. června v 16.25 na Primě.
Vydáno: 05.06.2015
Připravíme si Shu Mai
Připravíme si Shu Mai Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začněme rovnou těmi slíbenými taštičkami (v angličtině jsou označované za dumplings – knedlíky). Je to tradiční čínský pokrm. Z těsta se vytvoří taštičky, které se plní různou náplní, ta se liší podle regionu, ale i podle sezony, na jaře je v náplni pažitka, v létě dýně a skopové maso, krabí maso na podzim a dary moře na jaře. A ty se tuto sobotu naučíme připravit v rubrice FRESH. Ukáže nám to Veronika Koko Kokešová.

Pozor, nepleťte si knedlíčky Shu Mai s postavou Shu Mai z kultovní ságy Starwars. To je Gossam, prezidentka Komerčního cechu z planety Castell, která se přidala k Separatistům a byla zabita při masakru na Mustafaru.

Shui Mai
Shui Mai
FTV Prima

Co dalšího vám Gondíci nabídnou? Můžete se těšit na designovou moderní zahradu i byt s překrásným výhledem na Prahu. Léto znamená slunce a vodní radovánky, proto expert sourozencům poradí, jak mají ošetřovat vodu v bazénu, a dozvědí se, co je to kamenný koberec pro exteriéry. S příchodem tepla se také začínají množit škůdci, proto se poučí, jak je účinně zlikvidovat. Milovníci aut se mohou těšit na návod, jak účinně ošetřit karosérii auta. V červnu začínají nakvétat hortenzie, proto sourozencům odborník poradí, jak je úspěšně pěstovat. Floristka zase připraví netradiční vypichovaný věnec s použitím proutěné formy.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (14) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 6. června v 16.25 na Primě!

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama