Zahrada

5. června 2015 05:02

Markéta Zídková

Víte, jak připravit báječné čínské taštičky Shu Mai? Poradí Gondíci s. r. o.

Vezmeme vás na zahradu i do kuchyně. V sobotu 6. června v 16.25 na Primě.

Začněme rovnou těmi slíbenými taštičkami (v angličtině jsou označované za dumplings – knedlíky). Je to tradiční čínský pokrm. Z těsta se vytvoří taštičky, které se plní různou náplní, ta se liší podle regionu, ale i podle sezony, na jaře je v náplni pažitka, v létě dýně a skopové maso, krabí maso na podzim a dary moře na jaře. A ty se tuto sobotu naučíme připravit v rubrice FRESH. Ukáže nám to Veronika Koko Kokešová.

Pozor, nepleťte si knedlíčky Shu Mai s postavou Shu Mai z kultovní ságy Starwars. To je Gossam, prezidentka Komerčního cechu z planety Castell, která se přidala k Separatistům a byla zabita při masakru na Mustafaru.

Co dalšího vám Gondíci nabídnou? Můžete se těšit na designovou moderní zahradu i byt spřekrásným výhledem na Prahu. Léto znamená slunce a vodní radovánky, proto expert sourozencům poradí, jak mají ošetřovat vodu vbazénu, a dozvědí se, co je to kamenný koberec pro exteriéry. Spříchodem tepla se také začínají množit škůdci, proto se poučí, jak je účinně zlikvidovat. Milovníci aut se mohou těšit na návod, jak účinně ošetřit karosérii auta. Včervnu začínají nakvétat hortenzie, proto sourozencům odborník poradí, jak je úspěšně pěstovat. Floristka zase připraví netradiční vypichovaný věnec spoužitím proutěné formy.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat anadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim vtom odborníci znejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 6. června v16.25 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky hortenzie jaro léto podzim dýně TV Prima moderní zahrada pažitka pobřežní Dalibor Gondík Veronika Kokešová

Přečtěte si také