Koupelny

27. února 2017 13:30

Markéta Zídková

Pro milovníky (nejen) starých časů: 10 úžasných volně stojících van. Kterou si vyberete?

Moderní člověk potřebuje relaxovat. A kde se relaxuje lépe než ve vaně plné teplé voňavé vody. Podívejte se, jaké krásné kousky si můžete pořídit domů.

Naštěstí už jsou dávno pryč doby, kdy do nevelké panelákové koupelny stavitelé doslova nacpaliumyvadloa vanu, to vše na umakartové stěny hnědé barvy. Pak už zbylo místo jen na pračku a uživatelé bytu museli v koupelně stát na jedné noze, aby se tam vůbec vešli. Moderní koupelny skýtají více místa, bytoví architekti pak přicházejí s netradičními řešeními. Ten, kdo chce, si tak může doma dopřát pravidelnou relaxační koupel.

Při pořizování vany důkladně zvažte rozmístění bytu a možnosti přívodu a odtoku vody. Berte ohled na své potřeby, pokud je třeba volte asymetrickou vanu a skleněnou zástěnu. Někdy můžete víc místa na vanu získat propojením toalety a koupelny, trendem posledních let je však propojení koupelny s ložnicí a dalšími částmi bytu. Vanu však můžete mít i v obýváku či vedle kuchyňské linky. Stačí si jen vybrat tu správnou vanu v naší galerii a pustit se do toho.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také