reklama

Renovujete koupelnu? Máme pro vás inspiraci, jak ji zařídit nadčasově!

zidkovm
5. března 2017
Rozhodli jste se od základů změnit kabátek vaší stávající koupelny, avšak nemáte zcela úplnou představu, jak by měla v novém pojetí vypadat? Od toho jsme tady my s hromadou nápadů. Třeba vám nějaký cvrnkne do nosu!
reklama

Bílá klasika s losově růžovými doplňky

Milujete styl chladného severu, a tak už dlouho sníte o bílé koupelně? Na druhou stranu se ale obáváte, aby vám v ní nebylo na oko chladno? Bílý stereotyp dokonale rozbijí doplňky v jednotné barvě. Losová na ručnících kouzlí s teplými odstíny, kdežto hráškové zelená vnáší do místnosti stoický klid a harmonii. Vedle však nešlápnete ani s tmavým podkladem.

Bílý stereotyp dokonale rozbijí doplňky v jednotné barvě. Foto: Pixabay

Na vlně přírody

Béžové obložení nemusí být nudné, naopak může zazářit a poutat pozornost. Postarají se o to na první pohled omšelé kachlíky v tónu nadýchaného kapučína se zdobnou aplikací kamenné mozaiky, která se bude vyjímat jako lemování kolem plochy zrcadla či vany. Umyvadla můžete „připlácnout“ na komodu a efekt veřejných lázní snadno podpoříte prostřednictvím antických sloupů.

Béžové obložení nemusí být nudné, naopak může zazářit a poutat pozornost. Foto: Pixabay

Tohle tady ještě nebylo: Vesmírná koupelna

Tady se toho někdo nebál a vzal si inspiraci z černočerné tmy, kterou opsal na obklady se skvostně se třpytícími šmouhami. Šedá dlažba ve vysokém lesku a klasický strop tomu dávají líbivý kontrast. Nemluvě o sněhově bílém umyvadle a pohodlné stoličce s výrazným motivem flóry. Prostě famózní výstřelek umocněný na druhou. Nám se to v redakci zamlouvá až až.

Tady se toho někdo nebál a vzal si inspiraci z černočerné tmy, kterou opsal na obklady se skvostně se třpytícími šmouhami. Foto: Pixabay

Obklady nemusí být až ke stropu

O nadčasovou eleganci se postarají béžové kachlíky do první poloviny stěny spolu s lehounkým mint nádechem a stylovou stropní římsou, která ladí spolu s oknem. Mimo jiné prosklený sprchový kout bez mléčného zabarvení nebo jiného efektu působí nenuceně a přesto slušivě.

Prima tip: Aby skleněné výplně sprchového koutu zůstaly bez kapek vody i nadále, po sprše je sjeďte stěrkou.

O nadčasovou eleganci se postarají béžové kachlíky do první poloviny stěny spolu s lehounkým mint nádechem a stylovou stropní římsou, která ladí spolu s oknem. Foto: Pixabay

Ať vana budí pozornost

Čert vzal dobu, kdy vana nudně kopírovala stěnu. Dnes jsou zase v kurzu vany vystupující z interiéru, tedy ty stojací. A v nejlepším případě uprostřed místnosti nebo u stylového francouzského okna, které zdobí lehounké závěsy ve světlém a tmavším odstínu. Každopádně ta XXL taburetka se povedla! Násobí komfort, poutá slušivým potahem a navíc plně láká k posezení v měkoučkém županu.

Dnes jsou zase v kurzu vany vystupující z interiéru, tedy ty stojací. Foto: pixabay.com

Vaše soukromé spa

Když otevřete dveře do takto zařízené koupelny, vaše zraky se zastaví na vaně, která trůní před zástěnou s klasickým obrazem v dřevěném rámu. A to se jen tak někde nevidí. Krémově šedá dlažba odpovídá obkladům a my můžeme konstatovat, že se nám na tento designérský počin kouká nádherně.

Když otevřete dveře do takto zařízené koupelny, vaše zraky se zastaví na vaně, která trůní před zástěnou s klasickým obrazem v dřevěném rámu. Foto: pixabay.com

Koupelna jako vyšitá z pohádek Tisíce a jedné noci

Pokud by si mohla fikaná Šahrazád vybrat koupelnu, která by ji nadchla, s jistotou by zvolila právě tuhle. Mísí se v ní totiž kusarabského stylus okázalým luxusem v tónech béžové, smetanové a zlaté. Lustr z menších a větších krystalků je nepřehlédnutelný, avšak rozsáhlé zrcadlo stejně tak.

Pokud by si mohla fikaná Šahrazád vybrat koupelnu, která by ji nadchla, byla by to určitě tato. Foto: Pixabay

Koupelna, které ženy neodolají!

Světlé a krémové odstíny obkladů značí vzdušnost, naopak ty s motivem jemné a romantické flóry nás utvrdí v domněnce, že tady bydlí žena. Kreativní je také lemování spodní stěny v odstínu sytě fialové mozaiky. Vyzvednout musíme také dokonale řešená zrcadla.

(lz)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama