Kuchyně

2. června 2016 06:00

Markéta Zídková

10 nových kuchyní v duchu posledních trendů

Prima living ve spolupráci se společností ORESI přinesla soutěž o kuchyň za 100 000 Kč.

Společnost Oresi, která je partnerem Prima Living.cz v jarní soutěžní hře „Česko mění kuchyně“ o kuchyňskou linku za 100 000 Kč, je specialistou v oboru kuchyní a zároveň jejich největším prodejcem. Na počátku roku přišla s řadou novinek ve všech cenových kategoriích.

Prémiové kuchyně Livanza, které patří do portfolia vlastních značek skupiny Oresi, navrhují přední designéři a vyrábějí se individuálně na míru dispozicím a požadavkům zákazníků v ultramoderní německé továrně. Sortiment těchto kuchyní rozšířily například kuchyně Sonata v moderním matném laku v odstínu stříbra měsíčního světla a pískové béžové, nové dekory Tewa, které jistě zaujmou krásnou kresbou světlého dřeva alpského buku, a dekory z řady Virginia, které představují pískově světlý dub nebo zemitý dub v barvě Terra.

ZDE jste s námi soutěžili o kuchyň za 100 000 Kč.

Luxusní třída Bauformat

V TOP třídě Bauformat, což jsou špičkové německé kuchyně, milovníci luxusu najdou například modelové řady Barcelona ve vysokém černém lesku a Westray z dýhy ze starého dřeva nebo linii San Remo, kde zaujme nový elegantní dekor dubu Terra. Módní hedvábný kovový mat představuje řada nábytku Girona S a zapomenout nesmíme ani na inspirativní nabídku linií San Remo, Porto a Bern v dekorech světlého dřeva v odstínu písku, jemného matu v barvě carbon a Art dekoru čediče.

Jarní novinky ve třídě Dolti

Na jaře přibyly v ORESI i modely i do nabídky chytrých kuchyní Dolti se škálou atraktivních dezénů reagujících na světové módní trendy a variabilní řadou modulů a prostorových řešení včetně rozsáhlého příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za velmi výhodnou cenu. Z hlediska poměru mezi výkonem a cenou jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

„Vyšli jsme vstříc zájemcům, kteří požadují kuchyně ve vysokém lesku, ale jejich finanční možnosti jim nedovolí pořídit si prémiové kuchyně Livanza či nábytek v TOP třídě od značky Bauformat. Řadu chytrých kuchyní Dolti proto rozšířil model MagIQ,“ vysvětluje Dušan Všelicha, ředitel marketingu společnosti Oresi.

Akryl ve vysokém lesku s hloubkovým efektem

Novinka v nabídce značky Dolti, kuchyně MagIQ, má povrch z bílého akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem, pokud jde o míru lesku, akryl se přinejmenším vyrovnává mnohem dražším leštěným lakům, ve srovnání s laky je ale mnohem odolnější vůči UV záření i poškrábání. „Na dvířkách jsou použity bílé hrany se speciálním bílým lepidlem, takže přechod mezi materiálem desky a hranou je velmi jemný a bez obvyklé tmavé linky. Díky použití tohoto bílého lepidla hrana k desce dokonale přilne nejen v technologickém, ale i v estetickém smyslu. Bělost dvířek je proto velmi kompaktní,“ upozorňuje Všelicha.

Milovníci přírodních dekorů ocení další novinku kuchyň HIQory v dezénu ořechového dřeva. Odkud vzala kuchyně své jméno? Hikora je alternativní název pro ořechovec, tedy strom s impozantní kresbou dřeva ve světlých i tmavých variantách. V Oresi zvolili tmavou verzi, protože právě na ní dokonale vyzní vyhledávané kazetové provedení. A co zájemce o tyto kuchyně potěší? Určitě cena. Třeba zmiňovanou HIQory s kazetovým provedením dvířek pořídíte za akční cenu 6 567 Kč za běžný metr včetně DPH.

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také