Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Komu se nelení, tomu se zelení. 20 tipů, jak vyladit kuchyň na jaro

Nemáte pocit, že by vaše kuchyně potřebovala oživit? Sáhněte po barvě roku 2017.
Vydáno: 10.02.2017
Tato pikantní žlutozelená barva s jídlem ladí

Jaro se pomalu blíží a přicházejí dokonce chvilky, kdy už je ve vzduchu cítit. Pojďme delším dnům, hřejícímu sluníčku a svěží zeleni naproti, třeba tak, že si domů pořídíme něco malého a praktického v odstínu Greenery. Americký Pantone Color Institute tuto barvu vyhlásil hitem roku 2017.

Pikantní žluto-zelená barva je jedlá, vzpomeňme například na avokádo, hrášek, mořské řasy, jablka nebo limety. Do kuchyně se tedy hodí skvěle, zvlášť do té, kde se dlouho nic nového neudálo. Zelená je totiž zároveň barvou restartu a inovací, takže by nás mohla inspirovat k objevování nových surovin, receptů a neotřelých postupů, což po dlouhé a tuhé zimě jistě ocení i naše tělo.

Pusťte do kuchyně svěží zelenou
Pusťte do kuchyně svěží zelenou
Kulina.cz

Našli jsme spoustu nádherně zelených pomocníků do kuchyně. Ulehčí nám práci při vaření a navíc svojí barevností potěší a optimisticky naladí. Pokud jste zatoužili po něčem úžasně šťavnatém, podívejte se do naší fotogalerie.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Barva roku 2017

Barvy roku 2017: Svěží zeleň, popelavě modrá, světle růžová a tyrkysová

Článek

Článek

Designově tvarovaná sedačka Jelly  Foto:

Posaďte se! 10 vymazlených kousků pro milovníky barevných sedaček

Obyčejné křeslo či pohovku mineme téměř bez povšimnutí, ale my vám ukážeme sedací nábytek, který se může stát obdivovaným skvostem vašeho obývacího pokoje. Možná se budete...


Reklama
Článek je zařazen v: kuchyně, barvy, zelená, greenery, barvy v interiéru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama