Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Než koupíte kuchyň

Plánujete novou kuchyň a hledáte inspiraci na internetu? Navštivte specializovaný showroom a dotkněte se budoucího nábytku.
Vydáno: 08.11.2018
Zařizujeme novou kuchyni.
Autor: Blum Zařizujeme novou kuchyni.

Inspirací na novou kuchyň je plný internet. Přesto si občas chcete sáhnout na svůj budoucí nábytek. Tím spíš, když je to za hodně peněz. Navštivte showroom firmy Blum a dotkněte své vysněné kuchyně.

V našich nových reprezentativních prostorách vám ukážeme, jak naše kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Plánujeme novou kuchyň.
Autor: Blum Plánujeme novou kuchyň.

Nová kuchyň je pro řadu z nás velká investice. Ale můžeme si na svou novou kuchyň sáhnout ještě před její výrobou? Ano jde to! Pokud máte nějaký vlastní nápad, jak by měla vaše nová kuchyň vypadat anebo jste navštívili nějaká kuchyňská studia, vezměte si návrhy s sebou a přijďte do nového showroomu firmy BLUM a postavte si na zkoušku svoji budoucí kuchyň.

Nejprve přijdou důležité dotazy, které s tím, jak bude vaše kuchyň vypadat, zdánlivě nesouvisí. Například, kolik vás doma je, kdo tráví v kuchyni nejvíce času, jaká je vaše výška apod.

PR Living TESTDRIVE
PR Living TESTDRIVE

Pak postavíme kuchyň ve skutečné velikosti, podle vašeho návrhu. Skříňky jsou plně funkční a najdete v nich vše jako ze života – hrnce, příbory i potraviny. Poradce, který se vám věnuje, dá doporučení pro zlepšení ergonomie, abyste se nemuseli do skříněk ohýbat nebo abyste se po kuchyni zbytečně nenaběhali. Protože jsou skříňky postaveny na podvozcích s kolečky můžete velmi rychle postavit jinou variantu, která pro vás bude praktičtější.

Nová kuchyně.
Autor: Blum Nová kuchyně.

Nabízíme možnost posatvit si kuchyň na zkoušku. Nezávazně a zcela zdarma. Objednejte si termín pro vaši „kuchyň na zkoušku” pomocí rezervačního formuláře.

Pamatujte, vaše kuchyň má být nejen krásná, ale i praktická

Více na www.blum.com.

Na co dát pozor, než koupíte kuchyň?
Autor: Blum Na co dát pozor, než koupíte kuchyň?
Článek je zařazen v: kuchyně , komerční sdělení , jak vybrat kuchyň , kuchyň

reklama