Kuchyně

8. listopadu 2018 10:44

Tereza Javorová

Než koupíte kuchyň

Plánujete novou kuchyň a hledáte inspiraci na internetu? Navštivte specializovaný showroom a dotkněte se budoucího nábytku.

Inspirací na novou kuchyň je plný internet.Přesto si občas chcetesáhnout na svůj budoucí nábytek.Tím spíš, když je to za hodně peněz. Navštivte showroom firmy Blum a dotkněte své vysněné kuchyně.

V našich nových reprezentativních prostorách vám ukážeme, jak naše kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo vnábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme vám sorientací vsortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Nová kuchyň je pro řadu z nás velká investice. Ale můžeme si na svou novou kuchyň sáhnout ještě před její výrobou? Ano jde to! Pokud máte nějaký vlastní nápad, jak by měla vaše nová kuchyň vypadat anebo jste navštívili nějaká kuchyňská studia, vezměte si návrhy s sebou a přijďte do nového showroomu firmy BLUM a postavte si na zkoušku svoji budoucí kuchyň.

Nejprve přijdou důležité dotazy, které s tím, jak bude vaše kuchyň vypadat, zdánlivě nesouvisí. Například, kolik vás doma je, kdo tráví v kuchyni nejvíce času, jaká je vaše výška apod.

Pak postavíme kuchyň ve skutečné velikosti, podle vašeho návrhu. Skříňky jsou plně funkční a najdete v nich vše jako ze života – hrnce, příbory i potraviny. Poradce, který se vám věnuje, dá doporučení pro zlepšení ergonomie, abyste se nemuseli do skříněk ohýbat nebo abyste se po kuchyni zbytečně nenaběhali. Protože jsou skříňky postaveny na podvozcích s kolečky můžete velmi rychle postavit jinou variantu, která pro vás bude praktičtější.

Nabízíme možnost posatvit si kuchyň na zkoušku. Nezávazně a zcela zdarma. Objednejte si termín pro vaši „kuchyň na zkoušku” pomocí rezervačního formuláře.

Pamatujte, vaše kuchyň má být nejen krásná, ale i praktická.

Více na www.blum.com.


Přečtěte si také