Kuchyně

8. června 2017 07:42

Jana Brass

Vykročte do nového dne pravou nohou. Máme 12 tipů na vybavení kuchyně, se kterými připravíte snídani snů

Ráno má klíčový vliv na další průběh našeho celého dne. Je zásadní pro nabrání dostatku energie a vyladění správné duševní pohody.

Právě na tom, jak prožijeme první minuty po ránu, velkou měrou závisí, jak budeme zvládat hodiny následující. Nepodceňujme složení a vydatnost snídaně a ani čas, který si pro ni se svými blízkými dopřejeme. Důležitou roli hraje dokonce i to, jak vypadá stůl, ke kterému se snídaní usedneme.

Někteří snídani úplně vynechávají, většina z nás se sice nějak nasnídá, ale ve všední dny už příliš neřešíme stolování. Není na to prostě čas, jsem rádi, když zhltneme ve stoje v kuchyni alespoň jogurt. Když si ale pořídíme správnou výbavu, bude i ve všední den nachystání snídaně, která nás pořádně nakopne, hračkou.

Postačí vlastně jen stylové dezertní talířky, šálky s podšálky, nějaké misky, prostírání a pár šikovných pomocníků, které přípravu snídaně urychlí. A o víkendech už nebude problém naše snažení o skvělou snídani dotáhnout k dokonalosti a nádherně prostřeným stolem s květinami a řadou dobrot překvapit celou rodinu.

Snídaňovou inspiraci najdete ve fotogalerii. Podívejte se, co všechno vás může dobře naladit pro krásný a úspěšný den:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také