Jak na to

9. října 2019 13:07

Pavlína Wagnerová

Obložit terasu dřevem dokážete sami

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Nejkrásnější rána a nejromantičtější snídaně bývají na terase. Pokud ovšem máte ve svém rodinném domku terasu z plechu, asi si v horkých letních dnech pobytu na ní příliš neužijete. V hobby pořadu Libovky Pepy Libického se naučíme, jak lze stylově obložit terasu dřevem.

Není to zrovna práce, kterou by člověk vykonával v domácnosti dennodenně, přesto na ni ale občas dojde. Pokud si nejste úplně jistí, jak máte postupovat při výměně lustru, nechte si poradit v rubrice Minutový manžel. Rozhodně se toho nemusíte bát! Jestliže vyměňujete starý lustr za nový stejného typu, je to otázka několika minut a potřebovat k tomu budete jen šroubovák.

Sledujte v neděli 13. října ve 13.30 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky terasa

Přečtěte si také