Jak na to

10. dubna 2020 12:50

Pavlína Wagnerová

Pepa Libický se tentokrát pustil do výroby designové lampy

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

Pokud vám stále chybí interiérový prvek, který by dokonale dokreslil pohodovou domácí atmosféru, máme pro vás tento týden připravené netradiční osvětlení. Pepa Libický vám tentokrát prozradí, jak ze štěpu tvrdého dřeva vyrobit stylovou designovou lampu do každé pracovny či obýváku. Na první pohled se může výroba zdát jako složitá, ale rozhodně povýší váš obytný prostor na svébytný unikát.

V rubrice Minutový manžel se zaměříme na lámání betonové dlažby. Pepa vám ukáže, jak vytvořit řez tak, aby všechny vaše plány vyšly přesně na centimetr. Možnosti využití a dekorace dlažby jsou totiž nekonečné.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 12. dubna ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také