Bydlení slavných

14. června 2022 08:30

redakce Prima Living

Martina Pártlová se těší na svou chalupu. Vsadila na dřevo a mátovou barvu

Herečka a muzikálová zpěvačka Martina Pártlová má jasnou představu o tom, kam si chce jezdit odpočinout. Před časem si pořídila starou chalupu v hodně špatném stavu, na jejíž opravu se chystá. Podle vizualizací, které ukázala, to časem uvnitř bude vypadat skvěle.

Jedna z nejkrásnějších vizualizací, kterou jsem viděla, a je naše. Bude to asi běh na dlouhou trať, ale jednou, jednou to bude strašně krásný, napsala na svém Instagramu pod post, v němž ukázala, jak by měla jejich chalupa vypadat podle návrhářů ze studia interiérového designu.

Ačkoli je řeč o staré chalupě, nečekejte nic rustikálního. V návrzích interiéru převládá dřevo v moderním designu v kombinaci s mátovou neboli mint barvou, v jedné části určené nejspíše pro hosty pak vládne bílá. V každé části bude samostatná kuchyně, v jednom případ opět mátová, v druhém bílá.

V interiéru, doladěném do posledního detailu, se rodina může těšit i na velký krb v obývacím pokoji, který plynule navazuje na kuchyňskou linku, a jídelní stůl z hrubého dřeva. K němu by se bez potíží mělo vejít deset lidí, další posezení nabízí barový pult s vysokými židlemi.

Na návrzích je vidět i několik ložnic – z toho jedna s historickým klenutým stropem a další pod podkrovními trámy, nechybí ani praktická šatna.

Vždy jsem si přála koupit nějakou starou ruinu a předělat ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem si tuhle nemovitost pořídila, bylo, že se tam chci jednou setkávat s celou rodinou, třeba na Vánoce nebo při různých příležitostech, řekla Martina Pártlová redakci eXtra.cz.

Počítá přitom s tím, že vzhledem ke stavu nemovitosti a tomu, jak moc ji chce změnit, se rekonstrukce hodně protáhne. I na ni navíc dopadl nedostatek stavebního materiálu a vzhůru letící ceny všeho, co se týká stavebních prací.

Martina Pártlová si zařizování nemovitostí nejspíše užívá - v uplynulých letech budovala domek za Prahou, kde žije s přítelem Josefem Vařekou a roční dcerou Stellou. Nechybí u něj bazén, vinný sklípek a dětský domek na zahradě pro dceru.

Zdroj: Profimedia.cz; https://www.extra.cz/martina-partlova-si-poridila-chalupu-ruinu-promeni-v-prepychove-bydleni-jako-z-rance-v-dallasu-253fb


Přečtěte si také