Bydlení slavných

13. června 2022 10:40

redakce Prima Living

Moc růžové u mě doma nečekejte, překvapila Dominika Myslivcová

Blogerka Dominika Myslivcová Moc růžové u mě doma nečekejte

Youtuberka Dominika Myslivcová se proslavila mimo jiné svou vášní pro růžovou včetně nahrávky Pink Rap, ale v jejím domově se to nijak neprojevilo.

Moc růžové u mě nečekejte, řekla Myslivcová ještě mezi dveřmi, když domů pozvala redaktorku pořadu Prima Pauza. Už sedm let žije v Praze a do Ostravy, odkud pochází, se za rodinou dostane mnohem méně často, než jak by chtěla.

Právě rodina jí v metropoli chybí nejvíce. Na Praze miluje především její památky a pak tady ruch, který nikdy neustává.

Sedmadvacetiletá Dominika Myslivcová se prezentuje především jako influencerka, blogerka, youtuberka. A příležitostná modelka, ovšem jak sama říká, se sto šedesáti centimetry to tady na velkou kariéru nebylo.

Od plyšáků k Úsvitu

Svůj první blog založila už v jedenácti letech, psala na něm především o plyšácích, které tehdy sbírala. Od roku 2010 má vlastní YouTube kanál, který má přes čtvrt milionu odběratelů.

Svého času to zkoušela dokonce také politička. O vstup do ní se pokusila před šesti lety, kdy vstoupila do strany původně založené konzervativcem Tomio Okamurou.

V krajských volbách 2016 pak skončila na třetím místě kandidátky Úsvit s Blokem proti islamizaci v Moravskoslezském kraji. V té době už ve straně Okamura nebyl. Myslivcová předtím v rámci kampaně zveřejnila na svém kanálu video „Změnu tu my nechcem,“ ve kterém vystupovala proti islámu v Evropě. Úsvit s Blokem ve volbách neuspěly.

Zdroj: https://prima.iprima.cz/30-otazek/dominika-myslivcova-prekvapuje-materske-pudy-se-ozyvaji-je-cas-na-dite; wikipedie


Přečtěte si také