Nadělte si dokonale čistou domácnost v soutěži o robotický mop iRobot Braava jet 240!

Nebaví vás trávit hodiny úklidem a chybí vám čas pro důležitější věci? Soutěžte s námi o robotický mop Braava jet 240, který se postará o čistotu ve vašem domě za vás.

Chytře, jednoduše a čistě – to je Braava jet. Nejkompaktnější robotický mop je vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Pokud potřebujete rychle zamést, setřít podlahu nebo kvalitně vytřít, je Braava jet pro vás ta pravá volba. A přitom jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko.

Robotický pomocník obstará úklid všech typů tvrdých podlah a můžete si vybrat z několika režimů úklidu. Mokrý úklid dokonale zbaví podlahu mastnoty, prachu a skvrn. Vlhký úklid setře rychle prach a mastnotu a suchý úklid rychle zamete sprachem, vlasy či menšími nečistotami.

Braava si poradí súklidem plochy o velikosti 20 až 25 m2 a díky navigaci iAdapt se vmístnosti skvěle zorientuje a nezanechá tak ani centimetr neuklizeného prostoru. Díky malým rozměrům se navíc dostane i do těžko dostupných míst! Robota můžete snadno ovládat i prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOME, kde si nastavíte parametry jednotlivých režimů úklidu.

Tak na co ještě čekáte? Zapojte se do soutěže a vyhrajte nejen úklidového pomocníka, ale i volný čas, který budete moci věnovat sami sobě.

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímoZDE!

Herní řád najdetezde.

https://www.irobot.cz/

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také