reklama

Nejbohatší pes světa bydlí v paláci u moře, kde žila i Madonna

redakce Prima Zoom
24. listopadu 2021
V takovém luxusu si nežije ani moc lidí, natož psů. Německý ovčák Gunther VI. je multimilionář, který bohatství zdědil po svém dědečkovi. Právě prodává palác v Miami. Jak je něco takového možné?
reklama

Vila v toskánském stylu se prodává za 31 milionů dolarů, což je neuvěřitelných 701 milionů korun. K domu náleží i bazén, zahrada s fontánou nebo soukromé molo pro kotvení lodí. V samotném domě je devět ložnic. Dům dřív patřil popové královně Madonně a jeho cena v posledních letech pořádně stoupla.

Jak pes k milionům přišel?

Rod německých ovčáků Guntherů měl zdědit obrovský majetek po německé hraběnce Karlottě Liebenstein v roce 1992, když šlechtična zemřela. Kolem psů se vytvořily všelijaké příběhy a neuvěřitelné historky o soukromém šéfkuchaři, který jim připravuje steaky k snídani, nebo o letech soukromým letadlem do Itálie či na Bahamy.

Některé zdroje ale tvrdí, že příběh Gunthera VI. je vymyšlený a že dům ve skutečností vlastní Ital Maurizio Mian. Přesto je fakt, že by takový majetek mohl patřit psovi, který si ani neuvědomuje, co vlastní, velice přitažlivý.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: pesluxusMadonnavíla
reklama