Obývací pokoj

30. dubna 2017 13:50

Markéta Zídková

Dopřejte své televizi nový stolek. Je z čeho vybírat. Tady 12 svěžích kousků

Televize je v mnoha rodinách centrem dění. Zakomponujte tu svoji nenásilně do prostoru a vyberte si k tomu vhodný stolek.

Ploché televize už z našich obýváků vytlačily staré tipy přístrojů. S novým vzhledem však přichází i nutnost změnit nábytek, na kterých televize roky stály. Už nejsou třeba bytelné stolky, které unesou několik desítek kilo. Můžete si pořídit nějaký moderní, vzdušný kus nábytku, jenž skvěle zapadne do vašeho obýváku.

I když stále více lidí své televize zavěšuje na zeď, tv stolky se ve většině domácnostech drží, jsou jeho ozdobou a umožňují uložení elektroniky, jako je set top box, DVD přehrávač či herní konzole. A ještě šikovně zakrývají kabely.

Než si však nějaký nový stolek pořídíte, ujasněte si předem rozměry. Důležitá je zejména výška, která musí umožnit, aby televize stála ve výšce vašich očí.

Proto měřte podle místa, ze kterého se na televizi díváte nejčastěji. Pokud bude stolek příliš vysoký, brzy vás začne bolet za krkem.

Pak už se fantazii meze nekladou, na výběr je z mnoha barev i materiálů. Najdete romantické, rustikální stolky i moderní futuristické kousky. Stejně tak široké je i cenové rozpětí – od stolku za necelou tisícovku se hravě dostanete na částku přes 20 000 Kč. Podívejte se do fotogalerie, kde najdete 12 zajímavých kousků v různém cenovém rozpětí:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také