Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dopřejte své televizi nový stolek. Je z čeho vybírat. Tady 12 svěžích kousků

Televize je v mnoha rodinách centrem dění. Zakomponujte tu svoji nenásilně do prostoru a vyberte si k tomu vhodný stolek.
Vydáno: 30.04.2017
Je libo levnější kousek, nebo nadčasovější designovku?

Ploché televize už z našich obýváků vytlačily staré tipy přístrojů. S novým vzhledem však přichází i nutnost změnit nábytek, na kterých televize roky stály. Už nejsou třeba bytelné stolky, které unesou několik desítek kilo. Můžete si pořídit nějaký moderní, vzdušný kus nábytku, jenž skvěle zapadne do vašeho obýváku.

I když stále více lidí své televize zavěšuje na zeď, tv stolky se ve většině domácnostech drží, jsou jeho ozdobou a umožňují uložení elektroniky, jako je set top box, DVD přehrávač či herní konzole. A ještě šikovně zakrývají kabely.

Váš obývací pokoj si zaslouží nový osvěžující kousek, který jej oživí a z okoukaného místa udělá nadčasově stylové místo! Pro ty méně statečné dělají i bez žlutých dvířek. TV stolek TARRANEO, Tarraneo, 4899 Kč Foto: Než si však nějaký nový stolek pořídíte, ujasněte si předem rozměry. Důležitá je zejména výška, která musí umožnit, aby televize stála ve výšce vašich očí.

Proto měřte podle místa, ze kterého se na televizi díváte nejčastěji. Pokud bude stolek příliš vysoký, brzy vás začne bolet za krkem.

Pak už se fantazii meze nekladou, na výběr je z mnoha barev i materiálů. Najdete romantické, rustikální stolky i moderní futuristické kousky. Stejně tak široké je i cenové rozpětí – od stolku za necelou tisícovku se hravě dostanete na částku přes 20 000 Kč. Podívejte se do fotogalerie, kde najdete 12 zajímavých kousků v různém cenovém rozpětí:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Kombinace bílé a dřeva je krásná

Inspirace: 20 útulných bílých kuchyní. Která je nejhezčí?

Designově tvarovaná sedačka Jelly

Posaďte se! 10 vymazlených kousků pro milovníky barevných sedaček

V módě je opět neutrální bílá, která nechá vyniknout bytové doplňky a dekorace

Moderní interiér: Bílá je stále in, vedou světlé materiály a nezbytný je venkovní prostor k relaxaci

 


Reklama
Článek je zařazen v: nábytek, trend, moderní interiér, tv stolek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama