Obývací pokoj

11. října 2017 06:00

Tereza Javorová

IKEA představila kolekci nábytku pro kočky a psy. Mají vlasní gauč nebo stoleček

Švédský řetězec nábytku IKEA posunul postavení našich domácích mazlíčků ještě o krok dál. Jako právoplatní členové domácnosti nyní mají i kolekci vlastního nábytku. Líbí se vám? A líbí se i vaší kočce?

V IKEA už dnes můžete pořídit do domácnosti snad téměř opravdu vše, a to od papučí až po vybavení domácnosti od sklepa po střechu. Firma však přišla ještě na jednu oblast, jak se do naší domácnosti ještě více začlenit. A to přes naše milované domácí mazlíčky.

Vytvořila kolekci nábytku pro kočky a psy, která je speciálně navržená pro potřeby našich chlupatých společníků. Pro psy zde najdeme útulné pelíšky, deky i vlastní minigauče, kočky si zase vyhrají se škrabadly, tunely a klubíčky. Nábytek má čistý, jednoduchý design a je navržený tak, aby ladil s ostatními vybavením pro ostatní členy domácnosti, kteří nemají sedm životů či neumí štěkat.

IKEA kolekci nazvala Lurvig, což ve švédštině znamená příznačné "chlupatý". Nábytek je zatím k dostání jen v USA, Kanadě, Francii a Japonsku, ale do ostatních prodejen by se měl rozšířit v březnu roku 2018.

Podívejte se společně se svým psem a kočkou do galerie. Jak se vám líbí?

Další články:


Přečtěte si také