Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

IKEA představila kolekci nábytku pro kočky a psy. Mají vlasní gauč nebo stoleček

Švédský řetězec nábytku IKEA posunul postavení našich domácích mazlíčků ještě o krok dál. Jako právoplatní členové domácnosti nyní mají i kolekci vlastního nábytku. Líbí se vám? A líbí se i vaší kočce?
Vydáno: 11.10.2017
IKEA představila nábytek pro zvířata.

V IKEA už dnes můžete pořídit do domácnosti snad téměř opravdu vše, a to od papučí až po vybavení domácnosti od sklepa po střechu. Firma však přišla ještě na jednu oblast, jak se do naší domácnosti ještě více začlenit. A to přes naše milované domácí mazlíčky.

Vytvořila kolekci nábytku pro kočky a psy, která je speciálně navržená pro potřeby našich chlupatých společníků. Pro psy zde najdeme útulné pelíšky, deky i vlastní minigauče, kočky si zase vyhrají se škrabadly, tunely a klubíčky. Nábytek má čistý, jednoduchý design a je navržený tak, aby ladil s ostatními vybavením pro ostatní členy domácnosti, kteří nemají sedm životů či neumí štěkat.

IKEA kolekci nazvala Lurvig, což ve švédštině znamená příznačné "chlupatý". Nábytek je zatím k dostání jen v USA, Kanadě, Francii a Japonsku, ale do ostatních prodejen by se měl rozšířit v březnu roku 2018.

Podívejte se společně se svým psem a kočkou do galerie. Jak se vám líbí?

Další články:

Hotel ve stylu thajského vězení.

Noc za mřížemi: Hotel ve stylu thajského vězení láká na drsný, ale autentický zážitek

Můžete si vyzkoušet jakýkoli kus IKEA nábytku.

VIDEO: IKEA přichází s revoluční mobilní aplikací. Než si nábytek koupíte, vyzkoušíte si ho virtuálně doma

Z nudného kousku novou komodou.

DIY: Jak opravit a znovu využít starý nábytek

Reklama
Článek je zařazen v: nábytek, domácí mazlíčci, kočky, fotogalerie, design, gauč, ikea, psy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama