Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Chcete strávit noc v šišce? Pronajměte si tenhle parádní dům v korunách stromů

Netradiční ubytování nabízí tento projek, který naleznete uprostřed Národního parku Redwood v Kalifornii.
Vydáno: 19.12.2018
Šiška na bydlení
Autor: profimedia.cz Šiška na bydlení

Pokud toužíte po dokonalém splynutí s přírodou, není lepšího místa než dům ve tvaru šišky, který je zavěšen 20 metrů nad zemí v korunách borovic uprostřed Národního parku Redwood v Kalifornii.

Spěte jako veverky
Autor: profimedia.cz Spěte jako veverky

Za necelých 7000 Kč na noc si můžete užít nádherný výhled skrze prosklenné stěny šišky a prožít neobyčejnou noc plnou věmů, které se k vám na žádném jiném místě nedostanou. Šiška má jedinou místnost - ložnici, přiléhá k ní ale oddělená koupelna, která rovněž nabízí krásný výhled do okolí.

Vše je dřevěné.
Autor: profimedia.cz Vše je dřevěné.

Jedinou drobnou nevýhodou je fakt, že šiška nedisponuje žádným topením, během chladnějších měsíců tak může být v prosklenné ložnici zima. I to ale zcela určitě podtrhuje romantickou atmosféru a pár vlněných ponožek jistě všechno vyřeší.

Pohoda uprostřed džungle

Takhle vypadá bydlení pro bohaté hipstery v divoké džungli na Bali.

Kris si postavil vlastní dřevěný domeček

Muž opustil práci, domov i město, aby si v lese postavil hobití bydlení.

Článek je zařazen v: šiška , LA , Kalifornie , ubytování , koruny stromu , strom , příroda , dřevo , ložnice , bydlení , budoucnost , design

reklama