Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Nahlédněte do největšího stromového domu v Anglii. Kolik zde stojí jedna noc?

Stromové bydlení má něco do sebe. Jsme v sepětí s přírodou, ale ne tak v úzkém jako například při stanování. Nad zemí zároveň získáváme určitý nadhled a odpoutáváme se od problému tam dole na zemi. Podívejte se s námi do největšího stromového domku ve Velké Británii.
Vydáno: 08.05.2018
Tento stromový domek je největší v Anglii.
Autor: profimedia.cz Tento stromový domek je největší v Anglii.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo si jako malé díte nepřál mít svoji malou pevnost v korunách stromů? A cítit se volný jako pták? Takových lidí je velká spousta a hoteliéři jsou si dobře vědomi toho, že dětské sny v nás neumírají, jen se krčí v koutu naší duše. Díky tomu vznikají roztodivná ubytování pod vodou, v iglú nebo právě na stromě. O některých jsme psali zde a tady.

Tento domek na stromě se rovnou pyšní přízviskem největší ve Velké Británii. Line se kolem statného dubu poblíž Blackmore Vale a majitelé ho nabízí k krátkodobým pobytům. Turisty lákají na unikátní interiér zařízený celý ze dřeva, ložnici s výhledem na nebe, prostornou terasu a ničím a nikým nerušený klid uprostřed anglické přírody.

Pokud čekáte nějakou astronomickou částku za přespání v tomto unikátním obydlí, musíme vás mile překvapit. Jedna noc zde vyjde na 70 liber, tedy asi 2000 korun. Jako prázdninové dobrodružství to určitě stojí za to! Podívejte se do galerie.

(red)

Další články:

Stavení vzniklo rekonstrukcí staré stodoly.

Jeníček s Mařenkou by záviděli. Tato perníková chaloupka je na prodej! Za kolik?

Nahlédněte do nejdražšího domu na světě

GALERIE: Luxus, nebo kýč? Takhle vypadá nejdražší dům na světě. Prohlídka právě začíná!

Bydleli byste v čarodějném domě?

Dům jako z Harryho Pottera je na prodej. Nikdo ho však nechce! Proč?

Článek je zařazen v: hotel , fotogalerie , dobrodružství , alternativní bydlení , minidomy , stromový dům
Reklama