Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Tento dům vlastnil drogový král Pablo Escobar. Dnes v něm můžete strávit jednu noc! Za kolik?

Fanoušci seriálu Narcos mohou strávit noc v domě drogového krále Pabla Escobara. Dům na mexickém pobřeží se proměnil v luxusní hotel a takto to vypadá uvnitř. Podívejte se!
Vydáno: 26.07.2017
Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar.
Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Budova, kterou vlastnil drogový mafián, byla prázdná přes 14 let. Koupil ji ale newyorský překupník Lio Lamca a nechal z ní udělat luxusní hotel s 24 pokoji. Návštěvníci se mohou těšit na autentický zážitek Hotel s názvem Casa Malca je zařízen ve stylu známého "kokainového krále", který se rád obklopoval okázalým luxusem.

Pablo Escobar patří dnes už k legendárním osobnostem 80. a 90. let. V Kolumbii vytvořil drogový kartel, který nakonec přesáhl hranice země a vytvořil si rozsáhlou obchodní síť nejen v Latinské Americe, ale i v USA. Odhaduje se, že příjmy ve vrcholné fázi Medelínského kartelu dosahovaly až 23 miliard dolarů ročně.

Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro. Foto: Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro. Foto: profimedia.cz

Jak fanoušci seriálu Narcos, který minulý rok spustil Netflix, dobře vědí, Pablo Escobar byl nakonec přes několik úniků a ostrou válkou s policií v roce 1993 zastřelen.

Ačkoliv je hotel, který se nachází na mexickém pobřeží u města Tulum, velmi luxusní, s dřívějšími Escobarovými nemovitostmi se nedá srovnat. Lio Lamca hotel zařídil v eco stylu, dominuje zde dřevo, originální umělecká díla a výrazné designové prvky. Hotel uprostřed zelené džungle disponuje restaurací, bazénem i privátní pláží s jemným bílým pískem.

Mexické pláže jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Foto: Mexické pláže jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Foto: profimedia.cz

Jedna noc v domě Pabla Escobara vyjde zhruba na 450 euro, což je asi 11 500 korun. Ačkoliv objekt patřil nejnebezpečnějšímu muži svého času, dnes v něm pocit nebezpečí či vzrušení nezažijete. Hotel se řadí k nejlepším ubytováním na turisticky populární Mayské riviéře a to, že jej vlastnil Pablo Escobar, je vlastně jen dobrá reklama.

Podívejte se, jak resort vypadá.

(as)

Další články:

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu.

GALERIE: Tohle není vesmírná loď. Ale dům, který si můžete sami složit za 10 minut

Regál Superhero tureckého průmyslového designéra Buraka Doğana inspirovaný logem Supermana

GALERIE: Designér navrhl úžasné police inspirované superhrdiny. Vypadají naprosto skvěle

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny.

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

Článek je zařazen v: bydlení , cestování , hotel , drogy , fotogalerie , Pablo Escobar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama