Dům a bydlení

9. srpna 2017 17:16

Tereza Javorová

PŘED A PO: 10 nejkrásnějších proměn interiérů. Neuvěříte, jak dříve ošklivé byty vypadají dnes!

Toužíte po proměně starého bytu, ale schází vám inspirace? Podívejte se do následující galerie! Dříve ošklivé a vybydlené byty dostaly zcela nový kabát a vypadají luxusně. Tyto příklady povedené rekonstrukce vás budou motivovat ke změně vlastního obydlí. Která proměna se vám líbí nejvíc?

Nemusíte utrácet desítky tisíc korun za služby interiérového designéra, abyste proměnili svůj domov ve stylové a luxusní místo. Stačí nabrat jen správnou inspiraci, všímat si detailů a hlavně se nebát radikální změny. Učený z nebe nespadl a není žádnou ostudou si byt zařídit přesně tak, jak jste to viděli na obrázku.

Při radikální proměně je totiž potřeba, abyste měli vše promyšlené do posledního detailu. Je častou chybou, že například nejdříve pokoj vymalujete nějakou pestrou barvou a až poté přemýšlíte, jaký nábytek by se do nově "oděného" pokoje vlastně hodil. Vždy se snažte přemýšlet komplexně a neukvapujte se. Rekonstrukci většinou děláme jednou za několik let a byla by škoda, aby se nepovedla tak, jak jsme si představovali.

Velmi důležitou roli při plánování proměny vašeho domova je inspirace! My vám zde přinášíme deset zdařilých příkladů, jak skvěle se dá vyhrát se starým interiérem. Podívejte se!

(as)

Další články:


Přečtěte si také