Pořady

4. října 2018 16:19

Petra Kloidová

Starý obraz děsil celou rodinu. Nakonec u starožitníků v pořadu Poklad z půdy vydělal balík

Nový pořad Poklad z půdy začíná už 8. října ve 21.30 na Primě ukáže, že některé umělecké artefakty dokážou nahánět až nepříjemný pocit, minimálně pro lajky. Pro odborníky na umění to může být naopak. Podívejte se na ukázku z pondělní premiéry nového pořadu.

Manželka pana Petra zdědila dům, kde se nacházel i obraz, který ji vždy naháněl strach. Jak se nakonec ukazuje, artefaktem není obraz, ale i tato fotogravura dokáže přinést do rodiny o něco více radosti. Obzvlášť v případě, kdy ji manžel výhodně prodá odborníkům.

Podívejte se na ukázku:

I v tomto případě se ukáže, že podpis je dost často nejdůležitější součástí starožitnosti. To uvidíte v pondělí ve 21.30 na Primě v novém pořadu Poklad z půdy.

POZNEJTE ODBORNÉ STAROŽITNÍKY Z NOVÉHO POŘADU POKLAD Z PŮDY

Poklad z Půdy

Již od 8. října budou pondělní večery na Primě ve 21.30 patřit Janu Rosákovi a pořadu Poklad z půdy, v němž půjde o odkrývání tajemství předmětů, které diváci našli nejen na svých půdách. Jakou cenu má brož po babičce? Je zaprášený obraz cenným dílem? Na to odpovědí odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci.

Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení. V každém z doposud pěti natočených epizod pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat 5 starožitností od takzvaně obyčejných lidí. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti – starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci pořadu Poklad z půdy padla i taková částka, jakou je půl milionu korun!

Sdílejte článek

Přečtěte si také