Zahrada

25. září 2015 04:08

Markéta Zídková

Chalupářský speciál: Gondíci vás provedou nádhernou chalupou

Ochutnáme jedlé květy i vykouzlíme podzimní dekorace. V sobotu v 17.35 na Primě.

V tomto dílu nám Adéla s Daliborem představí zajímavosti a vychytávky především pro chalupáře. Dozvíme se například, jak si jednoduše vybudovat udírnu. Majitelka stylové chalupy nás provede svým stavením a prozradí, jak jej zrekonstruovala do nynější podoby. Ukážeme si, jak na zahradě vybudovat dřevěný domeček pro děti, který jen tak někdo nemá a děti se v něm skvěle zabaví. Čeká nás i procházka po rodovém statku v krásné přírodě se zajímavým příběhem. Podíváme se do obory u zámku Karlova Koruna a také do jedné unikátní zahrady s dřevinami, francouzskou částí a japonskou zahradou.

Odborník nám představí různé druhy bazalek a naučí nás připravit bazalkové pesto. Floristka nachystá podzimní girlandy nad dveře. To, že i květiny se dají jíst, nám dokáže expertka na jedlé květy. Dalibor s Adélou pak předvedou rychlou přípravu domácího jogurtu.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 26. září v 17.35 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také