Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jaké papriky se hodí na gril? Poradí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.35 na Primě.
Vydáno: 12.09.2015
Grilované papriky jsou skvělé
Grilované papriky jsou skvělé Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. diváky čeká mnoho zajímavých témat. Dozví se například, co to je hobití domek a jaké má provozní náklady. Seznámí se s dravci – sýčkem a sovou pálenou. Ženy se naučí základy sebeobrany. A nebude chybět ani část věnovaná zahradě, kde bude dominovat téma velmi aktuální. Expert poradí, jaké rostliny dokážou přečkat extrémní počasí, jako je vedro a mráz, a to nejen na zahradě, ale i v nádobách.

Gondíci také navštíví zajímavou zahradu. Bude se jednat o přírodní zahradu, která zdárně přežila horka. V rubrice FRESH se diváci seznámí s přípravou ghí. Závěr léta je ve znamení úrody paprik a chilli papriček. Jaké odrůdy je vhodné grilovat a které se hodí do salátů, poradí sourozencům odborník. Floristka připraví sezonní podzimní květinové dekorace.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (20) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 12. září v 17.35 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ

Ideální keře pro slunná místa

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama