Zahrada

12. září 2015 05:46

Markéta Zídková

Jaké papriky se hodí na gril? Poradí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.35 na Primě.

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. diváky čeká mnoho zajímavých témat. Dozví se například, co to je hobití domek a jaké má provozní náklady. Seznámí se s dravci – sýčkem a sovou pálenou. Ženy se naučí základy sebeobrany. A nebude chybět ani část věnovaná zahradě, kde bude dominovat téma velmi aktuální. Expert poradí, jaké rostliny dokážou přečkat extrémní počasí, jako je vedro a mráz, a to nejen na zahradě, ale i v nádobách.

Gondíci také navštíví zajímavou zahradu. Bude se jednat o přírodní zahradu, která zdárně přežila horka. V rubrice FRESH se diváci seznámí s přípravou ghí. Závěr léta je ve znamení úrody paprik a chilli papriček. Jaké odrůdy je vhodné grilovat a které se hodí do salátů, poradí sourozencům odborník. Floristka připraví sezonní podzimní květinové dekorace.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 12. září v 17.35 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také