Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak se staví sen: Byt pro sportovce dostane i vlastní posilovnu

Designéři pořadu Jak se staví sen promění starý panelákový byt v moderní bydlení pro sportovce. Dívejte se 25. února od 21.30 na Primu, čeká vás opravdu velká proměna v industriálním stylu.
Vydáno: 25.02.2019
Martin dostane nové bydlení
Autor: archiv Prima Martin dostane nové bydlení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Martin Hejtyk vystudoval hotelovou školu, živil se jako stevard, ale jednou se mu udělalo v letadle špatně. Z letiště ho musela odvézt sanitka. Mladý muž plný energie, který běhal maratony, prošel těžkou životní zkouškou. Lékaři mu diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin.

Martin sice zákeřnou nemoc porazil, ale jeho život je plný omezení. K práci stevarda se už vrátit nemůže a sportování musel výrazně omezit. Nic to ale nemění na jeho touze žít. Před nemocí plánoval rekonstrukci, ta je ale s invalidním důchodem v nedohlednu. A proto se jeho maminka Věra rozhodla, že poprosí o pomoc.

Jak se staví sen 2019 (3) - upoutávka
Jak se staví sen 2019 (3) - upoutávka

Martin se zajímá o design a jeho velkým snem je mít moderní byt. To mu splní dvojice designérů Martina Pištěláková a Jan Bek. Proměnu vezmou pěkně od podlahy, vymění linoleum za dřevo a v hostinském pokoji vytvoří i domácí tělocvičnu s běžeckým pásem, aby mohl Martin cvičit jógu a trénovat. „Proměna to byla tradičně náročná, ale musíme přiznat, že se nám ji líbilo dělat pro kluka, který je v podobném věku, jako jsme my, protože jsme se do něj tak nějak přirozeně uměli vcítit,“ říkají o proměně designéři.

Na velkou rekonstrukci panelákového bytu se dívejte 25. února od 21.30 na Primě.  

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen
Reklama