návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak se staví sen: Byt pro sportovce dostane i vlastní posilovnu

Vydáno: 25.02.2019
Martin dostane nové bydlení
Autor: archiv Prima Martin dostane nové bydlení
Designéři pořadu Jak se staví sen promění starý panelákový byt v moderní bydlení pro sportovce. Dívejte se 25. února od 21.30 na Primu, čeká vás opravdu velká proměna v industriálním stylu.

reklama

Martin Hejtyk vystudoval hotelovou školu, živil se jako stevard, ale jednou se mu udělalo v letadle špatně. Z letiště ho musela odvézt sanitka. Mladý muž plný energie, který běhal maratony, prošel těžkou životní zkouškou. Lékaři mu diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin.

Martin sice zákeřnou nemoc porazil, ale jeho život je plný omezení. K práci stevarda se už vrátit nemůže a sportování musel výrazně omezit. Nic to ale nemění na jeho touze žít. Před nemocí plánoval rekonstrukci, ta je ale s invalidním důchodem v nedohlednu. A proto se jeho maminka Věra rozhodla, že poprosí o pomoc.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen 2019 (3) - upoutávka

Martin se zajímá o design a jeho velkým snem je mít moderní byt. To mu splní dvojice designérů Martina Pištěláková a Jan Bek. Proměnu vezmou pěkně od podlahy, vymění linoleum za dřevo a v hostinském pokoji vytvoří i domácí tělocvičnu s běžeckým pásem, aby mohl Martin cvičit jógu a trénovat. „Proměna to byla tradičně náročná, ale musíme přiznat, že se nám ji líbilo dělat pro kluka, který je v podobném věku, jako jsme my, protože jsme se do něj tak nějak přirozeně uměli vcítit,“ říkají o proměně designéři.

Na velkou rekonstrukci panelákového bytu se dívejte 25. února od 21.30 na Primě.  

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen

reklama

Přečtěte si také