Jak se staví sen

18. dubna 2017 11:40

Markéta Zídková

Pořad Jak se staví sen startuje 1. května 2017

Toužíte po lepším bydlení?

Na televizní obrazovky se vrací oblíbený pořad Jak se staví sen (JSSS). Hlavní změnou je nová moderátorka, kterou bude Iva Kubelková. Ta o svém návratu na obrazovky Primy říká: „Nabídka na moderování takovéhoto pořadu mě nadchla. Baví mě to, že pořad je smysluplný a pozitivní. Bude plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. Doufám, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu bydlení. Dosavadní moderátorka Laďka Něrgešová se rozhodla věnovat se ještě nějaký čas naplno mateřským povinnostem. Většina designérů pořadu ale zůstává stejná. Čeká nás jen jedna změna v podobě designérky Zuzany Schubertové, která se stane parťačkou Martiny Pištělákové. Jak si s proměnami poradí dvojice žen?

Premiérové díly můžete sledovat od pondělí 1. května ve 21.30 na Primě!

Tady se seznamte s našimi designéry:

Profily designérů pořadu Jak se staví sen 2017:

Za proměny a plnění snů v oblíbeném pořadu Jak se staví sen "může" ostřílená šestice designérů. Letos její řady rozšířil jeden nováček – Zuzana Schubertová. Designéři stojí před nelehkým úkolem: Celou proměnu musí zvládnout během pěti dnů, navíc mají jen krátkou dobu na to, aby se seznámili se svými klienty, kterým budou měnit nejen bydlení, ale i život. O to lepšími musí být psychology, aby během krátké doby odhadli přání lidí, kteří se po pěti dnech vrátí do zbrusu nového domova.

Designéři pořadu:

Ing. arch. Kamila Douděrová: Kamila je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT, zkušenosti získala také během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. U svých návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy, a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Miluje kubismus, obdivuje gotiku. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio KamiDesign.

Motto: „Při navrhování se nechavám pohltit geniem loci daného místa.“

Ing. František Kobližka: Charismatický František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. V nitru se necítí být ani architektem ani designérem, ale vlastně poradcem, psychologem, obchodníkem, návrhářem, rétorem, průvodcem i dělníkem. Františkovým krédem je spokojenost zákazníka. Jeho specializací posledních let jsou interiéry koupelen.

Motto: "Každý prostor má svůj interiér."

Ing. Andrea Hylmarová: Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Poté, co propadla designu, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Interiérovému designu se naplno věnuje tři roky.

Motto: „Inspirovat lidi okolo sebe, aby se nebáli plnit si svoje sny.“

Ing. Marek Povolný: Vystudoval ČVUT, Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a architektura. Marek je velmi zkušený a uznávaný architekt. Své profesi se věnuje již 14 let. Má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho přístup je velmi moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost.

Motto: „Nedělit estetiku a funkčnost.“

Martina Pištěláková: K oboru tvorby interiérů se dostala při budování svého nového domova, a tak vystudovala školu IDK zaměřenou na design interiérů. Svou práci miluje. Realizuje interiéry na míru potřebám klientů. Nezapomíná ani na funkčnost prostoru. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi. Od roku 2012 má své studio Martina Design.

Motto: „Být ´parťákem´ pro své klienty a dokazovat to při každé realizaci.“

Zuzana Schubertová:

Má vlastní studio a obchůdek Epes Rádes. Kromě interiérového designu se věnuje také navrhování vlastních dekorací a dovážení designových „lahůdek“ ze zahraničí.

Zde najdete minulé proměny v pořadu Jak se staví sen.

Jak se staví sen v číslech:

Vysíláno od roku 2007Počet sérií 15Počet dílů 217Celková investice 59 406 864 KčNejdražší proměna 850 000 KčNejdéle trvající rekonstrukce – 37 dní trvala rekonstrukce 5. dílu I. série pořaduPočet designérů pořadu 52 osob

Charitativní projekty KlokánekKonto BariérySluneční domovRozum a cit

(web)

Sdílejte článek

Přečtěte si také