Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

PŘED a PO: Podívejte se na proměnu venkovské kuchyně z Jak se staví sen

Designéři v první proměně nové série pořadu Jak se staví sen měnili venkovskou kuchyň propojenou s obývacím pokojem. Z tmavé neoddělané kuchyně vytvořili světlou místnost s velkým jídelním stolem a dvěma lednicemi.
Vydáno: 19.02.2019
Jak se vám nová podoba kuchyně líbí?
Autor: archiv Prima Jak se vám nová podoba kuchyně líbí?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lucie je velká bojovnice. Nejprve s manželem vybudovala farmu a dodnes musí bojovat se zákeřnou nemocí. Jejím snem vždy byla velká kuchyň, jenže nikdy nebyl čas nebo dostatek prostředků. To změnily Lucčiny sestry, které aktivní ženu přihlásily do pořadu Jak se staví sen.

Kuchyň je dnes světlá a plná pastelových barev
Autor: archiv Prima Kuchyň je dnes světlá a plná pastelových barev

Designérská dvojice Kamila Douděrová a František Kobližka tak tentokrát stála před nelehkým úkolem proměnit zanedbanou místnost ve snový prostor, kde se bude dobře vařit, jíst i odpočívat. Výsledkem je světlá optimistická kuchyň s moderními spotřebiči. Dokonce tu najdete dvě lednice, jednu na produkty z kozího mléka a jednu na běžné potraviny.

Podívejte se do galerie, jak kuchyň vypadala před proměnou a po ní:

Do místnosti přibyl i velký jídelní stůl, kde se může rodina potkávat. „V proměně se nebouralo, nepropojovalo, naopak se zvýrazňoval kamenným obkladem obloukový průchod mezi místnostmi. Z kuchyně je krásný výhled do kraje, což nás inspirovalo kuchyni pojednat jako venkovní, navrhli jsme pod strop novou trámovou konstrukci, aby připomínala venkovní terasu, a její trámky jsme využili pro pnutí rostlin a osvětlení,“ vysvětlují designéři.

Celý díl najdete na webu Jak se staví sen.

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , Jak se staví sen 2019
Reklama