Jak se staví sen

12. července 2017 18:30

Markéta Zídková

Před a po: Srovnejte si proměnu dvougeneračního bytu v Plzni (včetně dispozičního plánu)

Při této proměně jsme předělávali obývací pokoj s předsíni pro mladý pár Jaroslava a Nikolu.

Designéři Kamila s Františkem dostali při této proměně k dispozici velký dvougenerační byt v Plzni, který je v původním stavu. Jediné, co si majitelé, Jaroslav (30) a Nikola (23), stačili do vpádu pořadu Jak se staví sen sami zrekonstruovat, je ložnice. Na víc peníze nezbyly, protože mladí splácejí drahý počítač a televizi, které si z nerozvážnosti pořídili. A tak František s Kamilou jim vycházejí vstřít a proměňují obývací pokoj, po kterém majitelé touží nejvíc. Jako bonus dostávají navíc proměnu vstupní haly, která je příjemně prostorná.

Dispozice se při této proměně neměnily, jen v obýváku vznikla sádrokartonová příčka která vymezuje pracovní a relaxační část.

Podívejte se na dispoziční plán, ze kterého vyčtete rozměry místnosti:

Tady detail sádrokartonové příčky, která rozděluje obývací pokoj:

Obývací pokoj je tak nejen moderní, ale i vzdušný. Díky LED pásku v RGB barvách, diskokouli a zavěšené šachovnici z plastových perforovaných čtverců, která dotváří dělicí příčku, je obývák jak dělaný na nějaký ten mejdan. To vše doplňuje krb. Majitelům se vyplnil i sen o velké válecí sedačce, dostali dokonalý kousek ve tvaru písmene L, jak si přáli. Proměnou prošla i hala, která se stala důstojným vstupem do bytu.

Projděte si fotky a porovnejte si proměnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také