Pořady

12. října 2018 12:31

Petra Kloidová

Poklad z půdy odhalí kapesní hodinky za více jak dvě stě tisíc!

Někdy ani nemusíme vědět, že máme na půdě poklad. To ale tušila paní Heda, která po babičce zdědila set náušnic a náhrdelníku, jenž ji zajistí hezké chvilky během stáří. Další návštěvnice je úplným opakem, netuší, že má v dědictví hodinky, které se prodávají za neuvěřitelné částky ve světových aukcích! Sledujte druhý díl Pokladu z půdy v pondělí ve 21.30 na Primě!

Další díl nového televizního pořadu Poklad z půdy uvidíte už toto pondělí ve 21.30 na Primě. Tentokrát se zaměříme na starožitnosti hlavně estetického rázu - čekají nás šperky ženské, ale i pánské s překvapivou hodnotou.

Na své si přijde i známý vetešník Petr Kuře, který se jede osobně podívat na bričku, jež místní vytáhli ze stodoly a je nepoškozená, což je malý zázrak, jelikož je stará skoro dvě stě let.

SLEDUJTE POKLAD Z PŮDY ONLINE

Zklamaní budou mladí vnuci, kteří po smrti dědy zdědili krásný mikroskop od průmyslníka a optika Carla Zeisse. Ukazuje se, že některých dnes už starožitností bylo vyrobeno tolik, že se jejich cena automaticky snižuje.

Moderátor Jan Rosák dokonce během odhadu urazí návštěvnici Hedu, jež přichází se šperky po babičce. Jan Rosák si myslí, že je to bižuterie, s čímž paní Heda nesouhlasí. Podle ní ve šperku najdete korál, zlato a diamanty. Má pravdu?

Sledujte Poklad z půdy každý pátek na Primě ve 21.30. Díly a bonusy můžete vidět i ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také