Jak na to

14. dubna 2017 10:13

Co s vykoledovanými vejci? Láďa má naprosto dokonalý plán: Vytvořte z nich myšičky, které budou milovat hlavně dětičky!

Velikonoční pomlázku z proutí by měl zvládnout každý kluk. Pro pořádné chlapy je tu z vrbového proutí jiná vychytávka – živý plot! Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Madeirová technika na pštrosím vajíčku je hotový velikonoční zázrak! Nevíte, co s vejci, která přinesou domů velikonoční koledníci? Láďa vám skvěle poradí – vytvořte z nich vajíčkové myšičky, které budou milovat hlavně všechny dětičky! A navíc to zvládnete za dvě minuty. Tradiční poctivá staročeská velikonoční nádivka z kopřiv z našich stolů pomalu mizí. Připomeňte si recept na ni s panem Janem Románkem.

Tradiční veliknoční kopřivová nádivka, Foto: FTV Prima

Vychytaného velikonočního zajíčka k dekoraci vyrobíte na poslední chvíli s Láďou snadno a rychle z liché ponožky a rýže.

Grilovací sezona začíná, a pokud si nemůžete vybrat gril z široké nabídky obchodních řetězců, můžete si ho třeba vyrobit, jako pan Roman, ze starého bojleru.

Jak si udělat dávkovač kečupu, Foto: FTV Prima

Z pet lahve tentokrát Láďa vyrobí dávkovač na kečup a na závěr upeče fantastické banánové kremrole, které se rozplývají na jazyku.

Kouzelné kraslice ze pštrosích vajec, Foto: FTV Prima

Sledujte v neděli 16. dubna ve 12.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také