Jak na to

8. ledna 2016 12:05

Martina Čerňanská

Hvězda Vychytávek ohlásila další dotisk nové kuchařky!

Do nového roku vstupuje Láďa Hruška s velkým úspěchem a nemalým předsevzetím nezklamat všechny své fanoušky. Lidový všeuměl a hvězda Primy FTV pokořil s loni vydanou knihou Láďa Hruška se vrací magickou hranici sta tisíc prodaných výtisků.

Hruška tak úspěšně navazuje na spektakulární úspěch předloňské prvotiny, která s bezmála půlmilionovým prodejem zůstává nejprodávanější kuchařkou všech dob.

Hruškův druhý počin vyšel v nákladu padesát tisíc kusů v září, aby došlo k jeho okamžitému rozebrání a dotisku třiceti tisíc kusů. Vánoce teď udělaly své a pokorný Hruška prostřednictvím vydavatele knihy, agentury 6P potvrdil, že během předvánoční nákupní horečky šlo na pulty knihkupců dalších dvacet tisíc výtisků.

„Z úspěchu téhle knížky jsem nadšený, byl to profesně složitý rok, jehož konec jsem si nemohl představit šťastnější. Doma vše v pohodě a v září narozená knížka, která si to myslím zaslouží, má úspěch. Děkuju všem, co mě mají rádi, za podporu a přeji vše dobré,“ vzkázal k radostné zprávě o dotisku Hruška, který se v rámci promo tour k nové knížce stihl dvakrát zapsat do české knihy rekordů a pod stromečkem mu tak přibyly i dva certifikáty o českém rekordu v počtu autogramiád v jednom měsící a největším počtu podepsaných knih jednoho titulu.

A jak slavil sám Láďa Silvestr? „Nejsem silvestrovský typ, obecně se povinnému slavení vyhýbám, zejména svých vlastních narozenin a podobně. Já slavím každé nové ráno” směje se Láďa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také