Jak na to

4. května 2018 12:50

Jak si udělat originální květináč? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Abyste byli po celý máj v dobré kondici, doporučuje Láďa pití rozmarýnového čaje, kterým prý zaženete nechutenství a další zažívací potíže. Vyrobte si nízkonákladovou dekoraci na zápraží – kvetoucí pařez. V kuchyni zase můžete vyčarovat pikantní cibulovou marmeládu, která je vhodná k masu a sýrům. Pokud nevíte, co se všemi těmi již přečtenými tiskovinami, zkuste je proměnit v praktický taburet ze starých časopisů, který bude sloužit zároveň jako archiv. Podívejte se na upoutávku:

Milovníkům a malopěstitelům brambor se nejspíš bude zamlouvat jednoduchý způsob pěstování brambor v trávě. Ze starých PET lahví si tentokráte vyrobíme originální květináč, a protože horkých dnů pomalu přibývá, přijde vhod návod na výrobu domácí klimatizace. S minimálními náklady si také pořídíme vůni do auta a na závěr si usmažíme chutné party langošové jednohubky.

Sledujte v neděli 6. května ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také