Jak na to

7. září 2018 12:50

Jak vesele a kreativně zabalit sešity do školy? Dozvíte se v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.

Babské rady jsou moudré a osvědčené, a tak se dnes dozvíme, k čemu je dobrá levandulová koupel. K začátku nového školního roku neodmyslitelně patří balení sešitů – s Láďovou pomocí bude kreativní, veselé a vychytané! Pan Zdeněk Gabriel bude rozmazlovat naše jazýčky báječnými pečenými karlovarskými knedlíky s uzeným masem a se zelím. Své příští hosty již můžete uvítat vlastnoručně vyrobenou českou uvítací cedulkou z přírodních materiálů.

Všichni, kdo mají málo prostoru, se zaradují z překvapivé možnosti pěstování zeleniny v truhlících. Ti, co rádi tráví čas v dílně, zase nejspíš přivítají Láďův nápad, jak si vyrobit magnetické kladivo.Na jihu Čech žije šikovný kutil, který sám a vlastníma rukama během pěti měsíců zrekonstruoval ve své domovské vsi kapličku a který pozval Láďu, aby se na výsledek jeho práce přijel podívat. Inspirace a užitečné rády nás také čekají od chovatele leguánů. A na závěr nám Láďa ukáže, jak si zpříjemnit teplé dny lahodnou americkou zmrzlinou, jež je vyrobena z pouhých dvou surovin a bez zmrzlinovače.

Sledujte v neděli 9. září ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také